SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Majewski prezentuje ćwiczenia na mięśnie brzucha

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741




Kiedyś zakładałem temat Trenuj brzuch jak Manny Pacquiao a teraz Przemek Majewski pokazuje min. tamte oraz inne ćwiczenia na mięśnie brzucha.
Nawet mówi, że podpatrzył tak jak ja od u Mannego na youtube : )
Takie ćwiczenia są 100 razy lepsze dla trenujących sw niż 6weidera, tylko trenować


Zmieniony przez - Woj17 w dniu 2012-01-03 16:24:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ok, dzięki za informacje

Jeśli ktoś inny również stosował lub nadal stosuje tego typu ćwiczenia, to byłbym wdzięczny gdyby podzielił się ze mną swoimi doświadczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Bardzo fajne

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
fajowe ćwiczenia
myślicie, że jak bd robił po 10 powt. 10 ćwiczeń to wyrobię sobie siłę?

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Siłę czego? Woli?//////
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
fajny fajny trening

musze uważac na koszulke bo jutro w niej na sylwestra ide heheh


sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Radom! ;)
Dzięki za film

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
super , sogacz dla Ciebie

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1100
b. dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Robię ten plan przez jakiś czas ale coś trudno mi jest wyczuć to pieczenie ;/ Trochę mnie to martwi w niektórych ćwiczeniach pod koniec czuć lekkie pieczenie ale jest ono lekkie pod koniec treningu też coś czuć albo to za mało prawie tak jakbym nic nie robił. 2,4,5 ćwiczenie jakieś dziwne mi się wydaje nic przy nim nie czuje bardziej rozluźnianie mięśni. Tak powinno być czy może robię jakiś błąd techniczny podczas tych ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
not4you masz tutaj szkoleniówki z treningiem na brzuch o których mówił Majewski, dokładniej te ćwiczenia są przedstawione i omówione, więc możesz podpatrzeć technikę.

Robisz jedno po drugim ćwiczenie? Po ile powtórzeń? Może już masz brzuch przyzwyczajony lub za mało powtórzeń.







na początku treningów: 5 , 10 powtórzeń w każdym ćwiczeniu; 1, 2 razy w tygodniu
później: 10, 20 powtórzeń; 2, 3 razy w tyg.
jak będzie forma: 20, 30 powtórzeń; 3, 4 razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Woj, skoro temat jest znowu poruszony to mam do Ciebie dwa pytania.

Na filmiku Majewski robi te wszystkie ćwiczenia bez żadnej przerwy. Może zostały one wycięte żeby nie zanudzić widzów. Czy powinno się robić przerwy i jeśli tak, to kiedy? Po każdym ćwiczeniu?

No i chciałem się Ciebie jeszcze spytać czy też wykonujesz tego typu trening na brzuch? I jeśli tak, to czy są widoczne efekty?

Jeśli ktoś inny zna odpowiedzi na moje pytania, to również proszę o jego wypowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranna kawa i bieganie

Następny temat

Prosze o Pomoc

WHEY premium