SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówki- problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
Siemanko (ankiety nie wypełniam bo raczej nie będzie potrzebna)
potrzebuje przedtreningówki w sumie nigdy nie brałem ( moze z 5x noxa starego wziąłem) teraz mi kumpel dał żebym sprawdził Napalm i Plutonium i 0 pobudzenia w ogóle ich nie odczułem. Myślicie że mogą na mnie działać tylko przed treningówki z gerą?
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
akurat wziales te slabsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
napalm i plutonium to słabsze? a co jest mocniejszego bez gery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
osobiscie tez szukam ale na szybko masz vpx friction, white flood, Athletic Xtreme SuperSize, Lecheek Nutrition Speed X3 to gorna polka jesli chodzi o pobudzenie/koncentracje bez gery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
hmm white flood i vpx tylko znałem, sa tego próbki żeby wypróbować czy odrazu cała pucha, orientujesz się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czasami sa ale baaaardzo ciezko zdobyc. Raczej nie kupisz, jakis konkurs, promocja to tak....
zauwazylem jednak taka denerwujaca troche rzecz ze duzo taniej wychodzi kupic jednak przedtreningowke z gera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
tylko z gerą to teraz chyba ciężej zdobyć? bo gdzie się nie pytam to nie mają? a szukałem mesomoprha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
ciezko, ale jeszcze da rade

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Ripped Freak Pre-Workout, na mnie działało rewelacyjnie, jak jesteś z lublina to na mesomoprha mogę dać Ci namiar

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ewentualnie geranium solo+ jakiś stack przedtreningowy. Na Allegro tego pełno, Mesomorph też jest i gera solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
VPX Friction -dla mnie następca Meso i bez 1,3 co jest dużym plus

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell mass + no xplode + cm3

Następny temat

Ocena cyklu na masę

WHEY premium