SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell mass + no xplode + cm3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
witam moje pytanie brzmi czy oplaca sie brac cell mass z xplode i do tego ejszcze cm 3 nie zaduz o tej kreatyny ? wiele osob na forum pisze ze to ok ale przeciez cell mass ma jakies 8g kreatyny no xplode tez ma troszke no i cm3 wiadomo jabczan . Nie wystarcczy gdybym bral cell mass rano potem przed treningiem xplode a po znowu cell massa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak już co to z rana lub przed treningiem xplode po treningu cell mas a w nie treningowy xplode, jesłi masz cell masa 2.0 to nie ma tam 8 gram kreatyny, 8g ma cała mieszanka a kreatyny tam pewnie 4-5g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
co ten cell mass ma takiego w sobie ze kosztuje tyle kasy ? oprocz orotanu .... i odbry bylby cykl na mase z takim zestawem : dobry trening + dobrea dieta + cm3 + xplode albo saw + bialko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Cell mas nie ma orotanu , nie można porównywać xploda do dawa, ale jeśli masz sporo jabłczanu to mozna z sawem połączyć albo xplode z sawem, albo jabłczan +xplode i do tego saw jako przedtreningówka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
Chodzilo mi o Con - Cret pomylilo mi sie :(( . Inaczej zadam pytanie :) i powiem cos o sobie :

mam 17 lat moj staz to jakies 2,5 roku . Jadlem juz rozne odzywki typu xpand , noxpump , jack 3d , noxplode , mesomoprh , saw , rozne bialka . waze 65kg juz teraz po redukcji ostatni cykl skonczylem jakies 2 miesiace temu ale przed wakacjami chcialem dowalic jeszcze troche miecha :) jaki polecisz zestaw bez gainera bo sie szybko zalewam . cena to tak do 350 - 400 zl max



Zmieniony przez - Mr.O :P w dniu 2013-01-08 15:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html
Przejrzyj temat moze Ci coś wpadnie i wybierz sobie pare opcji

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
to moze cos takiego :P : Storm + saw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
na Storma szkoda kasy,
wez SAW i dodaj do tego krete np. w/w juz cm3 i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz też nowości spróbować https://sklep.sfd.pl/Olimp_RedWeiler-opis28065.html ja jeszcze nie zacząłem ale opinie dobre zbiera https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Olimp_RedWeiler,_Fire_Snake_Gladius,_USP_Labs_Jack3d_Micro__od_strony_6-t905447.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
a czemu na storma szkoda kasy ? slaby jest ? i wlasanie mam taki problem ze jak robilem wczesniej cykle na tym cm3 to tak srednio bylem zadowolony a boje sie mono ze duzo wody bede mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
spójrz w skład Storma i sam oceń
co do wody po mono to
sprawa indywidualna/zbyt duzej ilosc wegli/nie odpowiedniej ich jakosci w diecie itd...a nawet jezeli troche wody zatrzymasz to i co z tego?? po cyklu zejdzie ale to co wypracowałes miesni to zostanie wiec sie nie martw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple mi się ZBRYLIŁY ://

Następny temat

Przedtreningówki- problem

WHEY premium