SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o wytłumaczenie pewnych ćwiczeń.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 533
Witam ostatnio na siłce widziałem jak jakiś koks robił ćwiczenia. Większość ćwiczeń które wykonywał było nie pełne np. robił bica na modlitewniku to nie prostował rąk do końca (czyli nie opuszczał sztangi na sam dół tylko gdzieś do połowy i wracał) ktoś może wie w jakim celu robi się takie ćwiczenia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Pompa to nie wszystko. Przecież nie ukształtujesz w pełni mięśnia robiąc np. pół pełnego ruchu który miałeś wykonać. Właśnie pompa jest konkretna na 7 arnolda, lub jak kto woli "21", bo jest to ćwiczenie oparte właśnie na niepełnych ruchach. Dopiero ostatnie 7 ruchów robimy pełne i pompa jest ogromna. Ja tam trenuje rok i niedawno zacząłem czuć jakie ćwiczenia, ile powtórzeń itp. na mnie działa. I jestem zadowolony, bo niedociągnięcia zaczęły się "dociągać" a rozmiary powoli idą w góre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może mu chodziło o to aby mięsień był cały czas napięty, albo jest tak skoksowany ze nie może wyprostować ręki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 533
może to jakaś forma ćwiczeń na rzeźbę, nie jest bardzo skoskowany jest za***iście wyrzeźbiony tak samo jest bardzo dobrze rozciągnięty bo widziałem jak się rozgrzewał ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to raczej chce aby mięśnie były cały czas napięte, na modlitewniku może z 5 lat temu robiłem coś i pamiętam że trudno ręce było wyprostować do kąta 180 stopni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
chodzi o wykonywanie tylko takiego zakresu ruchu w ktorym najbardziej dziala dany miesien np duzo osob nie prostuje rak do konca przy wyciskaniu na plaskiej, duzo osob nie robi przysiadow do pelnego wyprostu itp tak samo biceps, dziala tylko w pewnym zakresie danego ruchu , napiecie miesnia jak napisal kolega wyzej

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Bo tak sie powinno wykonywać większość ćwiczeń !! Od takiego prostowania i prostowania do końca to tylko kontuzji sie możesz nabawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
1- napięcie mięśniowe
2- trening pod kątem dynamiki
3- mocne przeciążenie mięśnia dla przełamania stagnacji

sam tak często robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4423
jeżeli masz krótki staż na siłowni to trenuj normalnie
zobacz sobie treningi jason huh ten to robi krótkie ruchy



od 3.00

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Dobry filmik pawelcarb. Właśnie zauważyłem że dużo profesjonalistów wykonuje najkrótsze ruchy takie ledwo ledwo. (Spójrzcie na łydki w 8.08)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
No bo nie mogą np. do końca zgiąć łapy jak koleś mający 30cm w łapce !

Musisz czuć i obserwować co działa na Ciebie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4423
tylko żeby tak się bawić to trzeba mieć już bardzo dobre czucie mięśnia więc nie polecam w pierwszych latach treningu ja od miesiąca testuje tym sposobem triceps i biceps pompa jest ogromna zobaczymy jak to się przełoży na wyniki

Nic nie przebije siły motywacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAWKA ! MOCNA I PROFESJONALNA

Następny temat

Powtórzenia.

WHEY premium