SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne nazwy ćwiczeń-prosze o pomoc :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
A wiec tak jak ktoś by mógł to rozszyfrować to był bym wdzięczny xD:
Przysiad wykroczny na boki
Retrakcja kablem
Zamaszysty wycisk
Wznos boczny wylewający
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Retrakcja kablem
Zamaszysty wycisk
Wznos boczny wylewający < W dziale trening. EKSPERYMENTY na barki i plecy.tam sa opisane.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
ok już znam cześć ćwiczeń zostało mi tylko Przysiad wykroczny na boki może ktoś podpowie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Przysiad wykroczny to przysiad taki że stojąc wystawiasz jedną nogę do przodu tak jakbyś robił krok i klękasz. Rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
Jeśli to jest na pewno to to wiem o co chodzi zwykłe wykroki
zmyliło mnie to "na boki" ale dzięki za odpowiedz
Sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
na boki to może chodzi o to że zamiast w przód to noge stawiasz w bok????? Tak mi się wydaje.

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206


j/w takie cuś raczej

PS. nierówne nakłady bo to z betonu odlewane

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2009-01-31 11:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
piotrek teraz nierówne nogi będzie miał :DDDDD

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktora lawke wybrac :D

Następny temat

Puzzle z wizerunkami kulturystów ...

WHEY premium