SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z treningiem do p. Strzelinskiego i nie tylko

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10019
Od dluzszego czasu mam problem z ulozeniem treningu,
Cwicze tak :

poniedziałek - klatka
wtorek - biceps , łydki
czwartek - barki
piatek - triceps , uda
sobota - plecy

Lubie cwiczyc prawie kazda partie oddzielnie bo moge kazda dobrze zkatowac i to jest dobre dla mnie :) ale ostatnio jak wzowilem treningi na nogi to zauwazylem ze np po cwiczeniu tricepsa a potem miesni ud nie mam takiego napompowania tricepsa tzn krew go tak fajnie nie oplukuje jesli wiecie co mam na mysli bo mam wrazenie ze wiekszosc krwi krazy w dolnej polowie ciala :).
Mam pytanie, czy to moze miec wplyw na wzrost miesni? Nie chce robic calych nog na jednym treningu bo wowczas musialbym polaczyc np barki z tricepsem a wolalbym nie dzielic partii priorytetowych (wszystkie oprocz nog) :).

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
generalnie bawią mnie osoby,które ciagle jęczą ,że nie mają czasu na przynajmniej trzy solidne treningi w tygodniu,Sam pracuje na dwa etaty by miec kasę na starty i jestem w stanie po sezonie robic 5 cięzkich treningów,a na redukcji dochodzą nawet aeroby 2 razy dziennie po 45-60min w zależności czy planowałem wbijac sie w kategorię wagową,czy jak w tym roku startowałem w kategoriach wzrostowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ja bym nie radzil cwiczyc tripa w dzien po barkach moze przez to nie masz sily go dokładnie zrobić?? wogóle twoja rozpiska nie jest najlepsza spróbuj standardowo

pn klata tric
sr plecy bic przedramie
pt barki nogi

moze wtedy bedzie lepsze napompowanie i pij podczas treningu duzo wody

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z żelaznym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JAsne ze nieprawodliwe ulozenie treningow moze miec wplyw na wyniki...ja sam np. mam dziwny system wiekszosc pewnie by powiedziala ze jest do bani jak ja bym taki zobaczyl u kogos innego pewnie bym powiedzial to samo ale na mnie dziala bardzo dobrze...
Oto moj:
pon: klata, brzuch
wt: bic, tric
czw: plecy, kaptur
pt: klata (trening lzejszy), brzuch
sob: barki

lipa co


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
to jak nie czujesz napompowania trica jak piszesz sprobuj polaczy bic z tricem na jednej sesji...ja tak robie ,zreszta Cool robi tak samo i napompowanie jest duze,radze tobie tak sprobowac...moze napisz ile robisz cwiczen i jakie na trica i inne partie?
Duzo planow treningowych znajdziesz w dziale Trening.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10019
Nie dokonca zrozumieliscie o co mi chodzi. Chodzi mi bardziej o to czy ma sens dolozenie nog po cwiczenie partii z gornej polowy ciala? Gdy nie dokladalem nog efekty byly bardzo dobre (trening dla mnie optymalny), teraz dolozylem je (po prawie rocznej przerwie)i zastanawiam sie czy to moze negatywnie wplynac na wzrost (np tricepsu po ktorym cwicze nogi). Strongbart jak wczesniej pisalem wolalbym nie laczyc prioryt. partii miesni :) (wiem z wlasnych dosw)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ale twoja rozpiska jest słaba nie ma miejsca na regeneracje mięsni a jesli strasznie nie chcesz duzop zmieniac to daj uda do łydek a bica do trica ale według mnie tric moze byc zmęczony po barkach (lepiej przemysl te ustawienie bo ma duzo niedopracowań)

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z żelaznym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10019
Strongbart jesli moglbym ci cos doradzic to twoj standardowy trening jest do bani wg mnie :). Po klacie robisz triceps i nie masz szans go zameczyc, podobnie po plecach biceps. Radzilbym ci sprobowac to jednak porozdzielac. Wg mnie kluczem to zrobienia wielkich miesni ramion jest cwiczenie ich na pocz treningu, ja tak dojechalem do 50 w lapie. (Napisalem nie po to zeby sie chwalic :) tylko zeby ogolnie naswietlic sytuacje)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kapral

Powiedz jakie ćwiczenia stosujesz na barki???


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
kapral najpierw troche poczytaj a później mów ja tamtym treningiem nie cwicze mam dosc podobny do treningu cool'a

tamto połączenie jest bardzo dobre (te co napisałem ze standardowe) przy klatce pracuje triceps wiec po niej go domęczysz i będzie mial duzo czasu na regeneracje tak samo jest z bicepsem i plecami

wiec mozesz mi wyjasnic czemu piszesz do bani najpierw troche pomysl

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z żelaznym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
"Po klacie robisz triceps i nie masz szans go zameczyc, podobnie po plecach biceps"
Tu się mylisz - da radę pięknie zamęczyć te partie
Chociaż są tego plusy i minusy




------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10019
Mam pare lat doswiadczen :) i mowie co dobrze dziala na mnie.
Co do treningu po klatce triceps po plecach biceps to jestem pewny ze przynajmniej ja nie mialbym po nim extremalnych przyrostow ramion.
Wolalbym zeby ktos odpowiedzial mi na moje pytanie :)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie do Panów Szukały i Ambroziaka

Następny temat

Waszym zdaniem

WHEY premium