SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z synem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
Witam państwa
piszę tutaj ponieważ mam problem z synem i mam nadziej że państwo w jakimś stopniu mi pomożecie. otóż ćwiczy on jakieś 2 lata na siłowni a ma 14 lat no prawie 15 na początku poprostu machał sobie hantelkami teraz od jakiegoś roku wziął się za diete, lecz teraz dużo przytył, nie chce uprawiać innych sportów bolą go plecy, teraz nie chce przestać ćwiczyć choćby z tego powodu bo tłumaczy mi że jak porzuci te swoje odżywianie to obrośnie w tłuszcz jeszcze bardziej. czy to prawda ? czy jeżeli ma do tego tendencje to może tak sie stać czy jeżeli nie będzie przesadzał z jedzeniem to będzie dobrze ?? wogole on powinien sie tym przejmować w tym wieku ???. Myślałem nad tym żeby kupić mu jakiś motorek może sie od tego wszystkiego chodź troszke oderwie.A i jeszcze jedna sprawa dotycząca wzrostu czy możliwe że juz nieurośnie ?? ma 174-176 cm jest już wyższy ode mnie o jakieś 3-4 cm.

Prosze was naprawde o pomoc mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
90% cwiczacych nie dba o odpowiedni streching po treningu. Bo niby po co? Wazne zeby 100kg wycisnac z pomoca kolegi Niestety ciezko ukierunkowac takich mlodych ludzi. Pozniej sa problemy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Chlopak rosnie , w wieku 15 lat tez miewalem bule plecow a dieta jest jak najbardziej wskazana bo sie dobrze odrzywia , dostarcza organizmowi to co jest potrzebne.A jezeli ma tendencje do tycia i jest teraz dosyc "zmasowany" to jest dosyc duza szansa ze obrosnie tluszczem , no coz a co do motorka to odradzam bo z synka tym bardziej nie bedzie pozytku jak sie zabije.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
no to juz nie wiem jeżeli w wieku 14-15 lat sie przejmuje takim czymś i ma diete wgl to nie za wcześnie napewwno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
przynajmniej dzieciak ma zajawke lepsze to niz wystawanie po klatkach i picie browara:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przedstaw co syn je jak trenuje jaki ma plan
bo to jest istotne
ile kalorii spożywa
polecam siłownie ale tylko pod okiem kogoś kto sie na tym zna

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
i piszesz z konta syna ;D
dobra rodzinka

'dużo przytył' sam tłuszcz czy widać zarys mięśni? wzrost waga tez by sie przydala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej wszytsko czym dysponujesz czym wiecej informacji tym lepiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
wzrost ok. 175 waga.84-86 no zarys mięśni widać taki kawał chłopa jakby miał z 20 lat

no co i w jakich ilościach to nie wiem ale psożywa posiłki co jakieś 3 godziny i są to płatki owsiane ryż brązowy kuskus pierś z kurczaka jaja tuńczyk makrela i to chyba wszystko co je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
zobacz czy nie ma śladów na ***** xD

ale radzę sie przyjrzeć czy czasami czegoś 'jeszcze' nie podjada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
śladów żadnych nie ma a co do innych dopalaczy to też wątpie ponieważ on raczej nie jest taki ale lepiej z nim pogadam dla upewnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
wiek dorastania nie ma sie czym przejmowac

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatni bilans azotowy niemożliwy ?

Następny temat

Prośba o ocenę diety - jjj85

WHEY premium