SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rodzicami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2418

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Zrzucić wagę

Waga

90

Wzrost

189

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

tryb siedzący treningi południe 3 razy w tygodniu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Profesjonalna siownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obecnie jem co rodzice zrobią ale wczesniej trzymałem różnego rodzaju diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bardzo dobry :D

Stosowana lub planowana suplementacja

bez suplementów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Witam mam problem z rodzicami a bardzo mi zależy by schudnąć jeszcze 10 kg
Ogólnie mówiąc nie chcą bym się odchudzał bo stwierdzili że dobrze wyglądam a widać że zwisa mi lekko brzuch i w dodatku nie chcą słyszeć o dietach i innych rzeczach A najgorsza rzecz jest taka że wstydzę się wyjść z szatni na basen lub samo zdjęcie koszulki mnie zawstydza

Ważę 90 kg wzrost 189 cm

Staram się jeść

Śniadanie

Tutaj dokładnie nie wiem co jeść staram się np 2 kromki chleba

obiad

To co mama zrobi staram się jak najmniej tłuszczu

później jem jogurt naturalny po 2 h znowu jogurt i kolacja tutaj coś lekkiego tuńczyk ryba lub jakaś sałatka (czasami nie jem)

Ćwicze 3 razy w tygodniu

Pytanie czy jest okej by zrzucić wagę czy zmienić coś ? Prosze o pomoc ;/
zdjęcia
http://screenshot.sh/m1N1gsHMZ7ttV
http://screenshot.sh/ovXugmfYgkkpt
Jak nie ten dział to przepraszam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Może masz racje, może się boi bo nie powiedziałem wam

ja ważyłem kiedyś ponad 120 kg Ale wtedy pow sobie dość i rodzice mnie wsparli.

Jak schudłem do 80 kg to chciałem jeszcze chudnąć by osiągnąć "kaloryfer"na brzuchu ale rodzice stwierdzili ze mi starczy i robili na przekur w ten sposób wróciłem do wagi 90 kg i tak stoje wiem że mi do tego celu daleko ale nie mam zamiaru się poddać ;)

Dzięki :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie, nie jest ok. Osobiście nie dziwię się, że Twoi rodzice są przeciwko czemukolwiek - też by był, bo wiedzy nie masz za grosz. Zacznij od solidnego poczytania jakichkolwiek podstaw o tym, jak powinnien wyglądać jadłospis.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Z takim jadłospisem nie ma mowy o estetycznej i zdrowej redukcji


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-08-16 19:49:16

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Chyba w więzienium karmią lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 871
Może ma jakąś wiedzę - napisał, że tak je, bo nie ma zbyt wyboru, więc nie ma się co dziwić, że nie pasuje to do jakiejkolwiek diety i to nie jego wina.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
No wiesz... trzeba się zastanowić czy sam jesteś kowalem swojego losu, czy ktoś ci wybiera droge.. szczególnie jeśli masz 18lat i słuchasz się rodziców :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Wiedzę To ja mam ale co ja mam zrobić jak jestem uzalezniony od rodziców w tym przypadku
Sam jeszcze nie zarabiam a rodzice stwierdzili że jak chce trzymać dietę to mam sobie radzić sam

Więc ciężko co kolwiek wskórać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Ta wiedze masz, ciekawe gdzie.
I jaki jest sens tego tematu ? mamy iśc do twoich rodziców i z nimi pogadać o twojej diecie :DD ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Liczyłem że ktoś mi pomoże dobrać tak produkty bym nie musiał się męczyć z rodzicami

Miałem Dietę

-50 gram owsianki rano z wodą

na 2 sniadanie 100 g twarogu chudego

3posiłki ryz i kurczak 300g ryżu i 400 gram piersi (na 3 posiłki)

na koniec 200 gram twarogu chudego

Ale strasznie szybko rodzice zaczęli się pluć że drogo itd .. :/


Zmieniony przez - SZOKU w dniu 2015-08-18 15:05:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 871
Wejdż na PoTreningu i sprawdź makroskładniki (białko/ww/tłuszcze), skomponuj coś albo wrzuć co dotychczas jadłeś, porównaj z innymi dietami z forum w tematach, w których ludzie pytają, poczytaj faq z listą tematów.
Ja wydaję na jedzenie dziennie 15-17zł wliczając każdą kromkę chleba i plasterek sera, aczkolwiek ser czy chleb czy warzywa podbieram od rodziców, bo zawsze się coś znajdzie :P Aczkolwiek ja dorobię sobie 900zł/mies, część na jedzenie, część na studia i cześć odłożę, bo innych wydatków nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Szoku dobra cofam słowa :)
Jaka taka dietka była :) napewno lepsza niż niektóre co ludzie wstawiają
I mówisz że rodzice się plują o kase, to trzebabyło iść do roboty na wakacjach i byś był ustawiony na cały rok z dietą (tak jak ja zrobiłem :D )
Jak już z nimi gadałeś, i nie ma innej opcji żeby się zgodzili, to działaj potajemnie :D
Szamaj co będziesz miał tam w kuchni; jajka, mieso, twaróg, płatki owsiane, chleb żytni. słonecznik, oliwa z oliwek i jako tako dieta będzie.
A o trening sie nie czepiają rozumiem ;p ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny, ok. 4000kcal.

Następny temat

Redukcja czy masa

WHEY premium