SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z rodzicami

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
Chce za mowic jakas kreatynke i gainerek.Problem stanowia rodzice ktorzy uwazaja to za szkodliwe.Nie idzie im nijak wytlumaczyc ze te produkty sa nieszkodliwe dla zdrowia.Pokazywałem im artykul pana szukaly i nic nie pomoglo.Druga sprawa uwazaja zakup odzywek za marnowanie kasy.
W jaki sposob moge zamowic odzywki?Czy poczta oferuje taka dyskretna usluge?
Jakis kolega odpada bo nie mam nikogo zaufanego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
umnie lekcja 3 godizna co to są odzywki pokazałem gazetki kulturystyczne a teraz mamuska sama sosik daje mi na odzywki ostatnio dała 200zl zebym zrobił zakupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to kup w sklepi z odzywkami- jesli jest jakis kolo ciebie.

poczta- no jesli twoi rodzice rano pracuja i nie ma ich w domu , a zazwyczaj wtedy listonosz przynosi poczte to masz okazje/szanse.

z reszta jak zamowisz i przyjdzie zaplacone to nic nie zrobią :P przecie nie wywalą ci do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9250
A sprawdzałeś w pobliskiej aptece bo całkiem możliwe że dostaniesz tam kreatynę gorzej będzie z gainerem, ale spróbować zawsze warto napewno nic nie stracisz a możesz tylko zyskać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
a na poczcie nie ma zadnej uslugi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest, paczka nie przychodzi do domu tylko na poczte i tam musisz odebrac. Niema awizo ani nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
Kreatyne kupisz sobie w aptece a reszte odzywek na siłowni..albo tak jka pisze wyzej ze na poczie odbiór..!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
taka usługa jest droga?
Nie przychodzi zadne powiadomienie do domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
też kiedyś miałem ten problem

https://www.sfd.pl/temat192215/ 

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
Co do usługi, to jest za free. Trzeba tylko codziennie chodzic na poczte i się pytać czy na twoje nazwisko nie ma paczki.

Jak pół roku temu kumpel tak zamawiał to sie na poczcie kłucił z babą, bo twierdziła że takiej usługi wogóle nie ma. Aż przyszedł jakiś listonosz i wytłumaczył tej klijentce co i jak


A co do rodziców to jak są tak nastawieni to lepiej wogóle nawet nie próbuj tłumaczyć. To nic nie da. Albo bierz po kryjomu, albo sprzedaj jakąś bajke, ze to witaminy (ja tak kiedyś robiłem )
Ale kurde, co to sie porobiło ? Degeneruje młodzież

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ja kupiłem sobie kretke vitala 1200 gram i żeby mi na 4 cykle(mikro:P) starczyło 300 gram do słoika i jazda. w takim słoiku to wyglada dziwnie jak*****. starsza m,nie sie pyta co to a ja jej że biore ten proszek na łyzeczke podgzrewam zapalniczką i jak juz sie zrobio pły to przez igłe po kablach zapodaje ogólnie spoko z tym mam

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
idz z mama do lekarza wez odrzywke np.krete i niech lekarz wytlumaczy jesli oczywisci kumaty ze to nic zlego i powinno byc git
a jak powie po co ci to t opowiedz ze jestes sportowcem to kazdy sportowiec to bierze :F

yyy?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulka 'Tribusteron' Olimpu

Następny temat

Isinbajewa 500 Rogowska 480cm

WHEY premium