SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z dobraniem treningu do ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Dzienniki treningowe dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Witam
Na siłowni cwicze okolo 1.5 roku, zawsze byla to sama silownia bez innych treningow. Od czerwca zapisalem sie na kickboxing, mam taki problem ze nie wiem jak teraz cwiczyc. Czy robic wszystko jak zawsze, czy zmienic plan ze wzgledu na KB ?
Prosze o pomoc, z gory dziekuje ; )

Glen Glen here !
Ino Ruch!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
oczywiscie od czerwca do teraz byla przerwa z silownia ...

Glen Glen here !
Ino Ruch!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20596
zależy co jest priorytetem, jeżeli KB to musisz dostosowac trening na siłowni aby pomagał a nie przeszkadzał w KB, ale jeśli KB to tylko dodatek i bardziej skupiasz się na siłowni to myślę, że możesz cwiczyc jak dotychczas, zależy to także od różnych czynników m.in. czestotliwosci treningów i regeneracji. Napisz ile razy w tyg masz treningi SW a ile na siłowni

"Ludzka siła wyrasta ze słabości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
na KB chodze 2 razy w tyg, treningi mam w pon sro lub czwartek, nie wiem tez w jaki dni chodzic na silownie i w jakie na KB.

Glen Glen here !
Ino Ruch!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Niebieskie

pierwsza sprawa to ANKIETA w dziale pozwoli zobaczyc zarys twojej osoby i wtedy bedzie mozna radzic.

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

pokaż ten plan twój także.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20596
jw ankieta, jaki ma byc cel treningów? siła/wyrzymałośc pod KB czy masa a KB to coś w stylu aero? a może jeszcze innaczej? napisz jaśniej bo nie wiadomo jak mamy Tobie pomóc...

"Ludzka siła wyrasta ze słabości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
nastąpiła zamiana planów, niestety ten miesiac na silowni nie wygladal za dobrze, treningi 3 razy w tygodniu bardzo przeszkadzaly w ciwczeniu. Stwierdziłem ze KB jest teraz wazniejsze, bede trenowal 3 razy i do tego chcialbym dołaczyc 2 razy w tyg basen.
Polecacie jakies odzywki ? i jak pływac ? Po prostu przez 30 min, czy jaKies style daja lepsza rzezbe i miesnie ?

Glen Glen here !
Ino Ruch!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
prosze o szybką pomoc

Glen Glen here !
Ino Ruch!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i Jak 15 lat silownia .

Następny temat

2 pytania do mojego FBW

WHEY premium