SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Pleckami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
Czesc mam maly problem a mianowicie mialem dzis trening plecow i w polowie treningu bolaly mnie plecy w czesci miedzy kregoslupem a miednica no wiecie w dolnej czesci kregoslupa .
Moj trening wyglondal tak :
1.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA w szerokim uchwycie do klatki
2.PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
3.PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
4.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM

Wszystkiego robie po 3 serjie .

Bul zaczol sie po 3 cwiczeniu i wlasnie chcialem sie zapytac czy moze zalozylem za duzy ciezar ?? no ale jak moglem zalozyc za duzy skoro nie zchodze ponizej 6 powtorzen . Nie uzywam pasa , moze powinienem zaczac uzywac??? Czy pas pomoze w czyms w tej sprawie????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Tak Don -> srodek pleców, to dół moytla (nie mówie o prostowniku)

Zmieniony przez - TrainHard w dniu 2006-06-13 16:01:05

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
to cwiczenie obciaza kregoslup- nic nowego...
kup pas i bedzie si

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Hm, ja tam nie wiem... ale osobiście raczej nie robię 2 ćwiczeń, w którym pracuje dolny odcinek pleców pod rząd :)
Poza tym - z tego co widzę topraktycznie dublujesz ćwiczenie.
Może zmień kolejność ćwiczeń?
A jeśli nie pomoże - zmniejsz ciężar.

Pamiętaj, to jest moje i tylko moje zdanie, poczekaj lepiej, aż się inni wypowiedzą i z ich rad skorzystaj :)

Unquel - dobrze mówisz :)
Ale zanim kupi pas, polecałbym jednak - dla pewności - zamienić kolejnośc ćwiczeń :)
Bo może po prostu mu plecy nie wyrabiają w 2 tych samych praktycznie ćwiczeniach pod rząd :)

Zmieniony przez - Edgar_666 w dniu 2006-06-12 07:19:12

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie ma czegos taskiego jak zaduzy ciezar, jak czujesz miesien = dobrze

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
garbisz sie, wypinaj dupe

to bardzo wazne, wierz mi, rozwalisz sobie krzyz...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
wyrzuc wioslowanie sztangielka i daj martwy ciag od malego ciezaru napewno nie bedziesz mial kontuzji a wzmocnisz dolny odcinek pleco i dzieki temu bedziesz mia latwiej w wioslowaniu sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
jak bedzie robil koci grzbiet w martwym to nawet gorzej

po pierwsze nie rob kociego grzbietu

(wiem jakie to oczywiste ale "normalni ludzie" naprawde o tym nie wiedzia i gdy cwicza w domu to moga sobie latwo cos popsuc)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
3.PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
4.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM

Robisz 3 razy to samo (prawie). 6 powtórzeń świadczy o dość dużym jak dla ciebie ciężarze (ja robię po 16 powtórzeń, a ciężar mam bardzo duży). Skoro tak, to nie korzystanie z pasa to prośba o kontuzję.

seba_kzn:

"Nie ma czegos taskiego jak zaduzy ciezar, jak czujesz miesien = dobrze"

Nie zgadzam się, możesz czuć mięsień - ale stawy bardziej, wtedy ciężar jest za duży.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-06-13 03:14:53

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
no ja wzielem ten program z jednez z gazet Flexa , dwoch zawodowych kulturystow tak robilo , zakupie pas i sie zobaczy , jak na razie bul w kregoslupie mija .

Mam jeszcze jedno pytanko , nie dlugo bede zmienial trening i zastanawia, sie czy trening baniaka z tricepsem nie polaczyc w jeden trening.Teraz biceps trenuje z klatka a triceps z barkami , jak sadzicie co bedzie leprze ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A co lepsze schabowy czy film w telewizji ?

Tu nie ma, że lepsze. Każdemu pasuje co innego, musisz spróbować i zoabaczysz.

Po drugie - skąd pomysły, żeby robić to samo co zawodowi kulturyści? Czy ucząc się jeździć samochodem też się od razu rozpędzisz do 300 na godzinę, jak zawodowy rajdowiec formuły 1 ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest w końcu z seriami i masą???

Następny temat

Plan mój... :)

WHEY premium