SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
Witam wszystkich wielkich i małych dopiero zaczynających.
Mam pewien problem od jakiegoś czasu nie rośnie mi biceps i triceps(łapa)
Mam 15 lat na siłownie chodzę już ok 2 lata wiem że wcześnie ale lubię to
Ważę ok. 80kg wzrost ok. 180cm w łapie mam 34cm .
Nie używałem żadnych odżywek, supli ani nic takiego jedynie witaminy z apteki . Proszę o poradę co mam zrobić może przerwa albo ...

Biceps: hantel 3 serie po 8 powtórzeń i 2 ćwiczenia na wyciągu dolnym na szeroko i na wąsko 3 serie 8 powtórzeń

Triceps: Pompki szweckie wyciag serie i powtórzenia tak samo jak biceps .

Pozdrawiam wszystkich życzę zadowalających osiągów.

koksy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
marmur
musze ci wyjawic straszna prawde cos na kształt tego ze Mikołaj nie istnieje :O...biceps i triceps nie rosnie w nieskonczonosc...wiem szok, tez tak miałem ale serioooo no sam sie zdziwiłem :O


ale nie w wieku 15lat i przy 34cm ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
musze ci wyjawic straszna prawde cos na kształt tego ze Mikołaj nie istnieje :O...biceps i triceps nie rosnie w nieskonczonosc...wiem szok, tez tak miałem ale serioooo no sam sie zdziwiłem :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
a diete to ty chociaz posiadasz ? jesli nie to masz klucz do sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
zmień plan, zrób z tydzień przerwy, może popraw dietę, a też j.w. z początku rośnie z miesiąca na miesiąc, a po jakimś czasie już się zatrzyma na jakiś czas.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
Trening to :
PON. Biceps i klatka
ŚR. triceps i barki (trochę plecy w to wchodzą bo robię na wyciągu)
PT. nogi
Diety nie mam i nie wiem jak ją zrobić .

koksy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
SasiadxXx
zmień plan, zrób z tydzień przerwy, może popraw dietę, a też j.w. z początku rośnie z miesiąca na miesiąc, a po jakimś czasie już się zatrzyma na jakiś czas.





Trening to :
PON. Biceps i klatka
ŚR. triceps i barki (trochę plecy w to wchodzą bo robię na wyciągu)
PT. nogi
Diety nie mam i nie wiem jak ją zrobić .

koksy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
chodzi o to ze jak długi czas jedziesz tym samym planem, tymi samymi ćwiczeniami to mięśnie się przyzwyczajają i nie reagują już tak na bodźce treningowe, pozmieniaj ćwiczenia, kolejność itd.
czemu nie masz pleców w planie? przedramion? brzucha?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
SasiadxXx
chodzi o to ze jak długi czas jedziesz tym samym planem, tymi samymi ćwiczeniami to mięśnie się przyzwyczajają i nie reagują już tak na bodźce treningowe, pozmieniaj ćwiczenia, kolejność itd.
czemu nie masz pleców w planie? przedramion? brzucha?



Mój staż to ok.2lat ale to jest tak na (fapu capu). Chodzę 3 razy w tygodniu mam czas ale nie wiem czy nie spale mięśni. Siłę czuje ale wielkości nie. Proszę może o jakiś przykładowy plan tygodnia dni nie maja znaczenia . A i dziękuję za poprzednie odpowiedzi.Pozdrawiam

koksy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
z planami do tego działu https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 2lata tym stylem, to i tak łapiesz się jeszcze na początkujących. poczytaj tematy podwieszone, ułóż jakiś plan i daj do sprawdzenia, ewentualnie może znajdziesz gotowy który Ci odpowie.
spróbuj innych metod niż SPLIT, może FBW

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
SasiadxXx
z planami do tego działu https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 2lata tym stylem, to i tak łapiesz się jeszcze na początkujących. poczytaj tematy podwieszone, ułóż jakiś plan i daj do sprawdzenia, ewentualnie może znajdziesz gotowy który Ci odpowie.
spróbuj innych metod niż SPLIT, może FBW



A mógł bym w tym wieku zażywać kreatynę czy hormon wzrostu zamiast zmiany treningu ale bym dodał inne partie mięśni ?

koksy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wiesz co to jest hormon wzrostu? chyba nie wiesz
poczekaj z odżywkami jeszcze z rok chociaż, nie ma co się faszerować chemią, jak idzie jeszcze dużo wyciągnąć z diety i treningu.
"zamiast zmiany treningu" coś Ty taki "sentymenalny" do tego treningu

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wisiorki

Następny temat

Marbo MS-L006 czy MS-L011

WHEY premium