SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowy wzrost?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
PumpIron a z tym wzrostem powodzenie u dziewczyn masz czy raczej nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Może i nieco trudniej będzie proporcje złapać, ale przy takim wzroście można już być niezłym byczkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
No z dziewczynami nie będe ukrywał ciężko . Nie mam i nie miałem. Aczkolwiek miałem kilka propozycji od płci przeciwnej. Każdy w swoim życiu w końcu znajduje drugą połówke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
PumpIron i każdy kto ma jakiś problem ze wzrostem... powariowaliście?
nie sądzicie że świat był by nudny jak każdy by mial tyle samo cm? moglibyście narzekać jak mielibyście 140cm! (bez urazy dla karłów)
a przeciez wzrost 170+ to jest taki standard, ja bym sie tym nie zamartwiał (ja mam 18lat, 180cm)
zwróćcie uwage na to, ze np, koles co ma 190cm wzrostu nie bedzie taki zwinny jak wy ja żałuje ze mam tyle, chciałbym miec z 175cm, ale mimo swojego wzrostu jestem szybki (pochwale się, na 100m=10.99s)nie srajcie żarem chłopaki, nie jesteście karłami...
PumpIron
Wzrost nie ma nic do tego czy ma sie powodzenie u dziwczyn czy nie, BAJER to jest klucz

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
b2iw a ty juz dalbys sobie spokoj bo kazdy twoj post to jest atak w strone nizszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
electrox wiem Nie sram jak już napisałem pogodziłem sie z tym . Chociaż jak sam napisałeś chciałbyś mieć 175 a nie 160
Bajer z tym sie zgodze. Podam przykład kuzyna który jest już zaręczony z jego wybranka jest o głowe wyższa od niego
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
electrox ja mam 190 i jestem zwinny wiec nie obrazaj

a co do szybkosci to nie rozumiem twojej logiki myslisz, ze szybciej bys biegal gdybys byl te 5cm nizszy? wyzszy czlowiek stawia wiekze kroki czyli moze biegac szybciej przyklad Usain Bolt ma 196 cm a co zrobil na obecnych igrzyskach chyba przypominac nie musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
zgadza sie, ale ja np. jak gram w kosza z chłopami po 2 m to tak nisko odbijam pilke ze nie daja rady, no a np, taki Crouch (czy jak sie pisze tego dziada wielkiego co gra w Liverpoor'e) widzieliscie jak on biega?:P Jak jestes strasznie duzy i ciezki to to troszkę krępuje Twoje ruchy, co do biegu... większy=wieksze kroki, mniejszy wiecej krokow

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Łopatologicznie:
190 TUP....TUP....TUP....

160 tup tup tup tup tup



Tak oftopowo jako ciekawostke dodam że gdzieś czytałem iż "amerykańscy naukowcy udowodnili" że w całkowitym mroku jedyną skuteczną metodą rozpoznania wysokości zbliżającego się do ciebie człowieka jest częstotliwość kroków.
Bo podobno prędkość normalnego chodu człowieka jest bardzo zbliżona dla niskich i wysokich.




Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-08-23 23:49:43

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
witam wszystkich, ja mam 14 lat i mam 190 cm i waze 70kg.Moze mi ktos powiedziec czy urosne? bo gram w kosza i wzrost jest potzrebny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna

Następny temat

Masa do oceny

WHEY premium