SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowy wzrost?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Mleko?Spotkałem sie z postami, w których niektórzy pisali że nie jest ono wcale zdrowe w dużych ilościach, ja osobiśnie piję go dużo, śniadanie, kolacja, jedynie dobrze działa na kości, ale nie na ich wzrost!!

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
No dobra, ale jak bede sie trzymal rekoma, to mi kosciec tylko w recach wyciagnie(teoretycznie), bo przeciez cala sylwetka ciazy na rece, a gdzie nogi?? wtedy bedzie trzeba nogami "zlapac" sie drazka i wtedy nogi sie wydluza.

Ludzie na wsi piją bardzo dużo mleka, a według statystyk są średnio niżsi o parę centymetrów od ludzi z miasta.
bez urazy, ale

do "wyciągania" kości polecam madejowe łoże
zamiast na lekcjach uważać to na siłownie chodzą a potem myślą, że kości to można sobie rozciągać żeby być wyższym

ludzie na wsi oddychają też mniej zanieczyszczonym powietrzem i co?
są niżsi bo dieta jest uboższa a nie z powodu mleka

Zmieniony przez - Kejmen w dniu 2008-01-18 18:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
W sumie masz lipę,ja mam 15 lat i 188cm i z tego też się zbytnio nie cieszę bo trudniej lepszy wygląd wizualny uzyskać,a na wzrost nie ma rady wszystko to tylko genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
"dowyciągania" kości polecam madejowe łoże " "
Kejmen sog hahaha rozwaliles mnie :D

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
tarczan, trenujesz już dwa lata? od 13-stki? swoją drogą sam bym chciał te188cm

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
mleko zawiera duuużooo wapnia, które jest też budulcem kości, ot cała tajemnica

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
No tak ale wapń wzmacnia kości a nie pododuje ich wzrostu

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
hahaha...po prostu nie moge z was ludzie...;/ wy macie kompleksy przy wzroscie 175-180????taki wzrost to dla mnie marzenie...to ciekawe co byście mówili przy 160cm (tyle mam, a za tydzien kończe 17lat), chyba samobójstwo... sam już chyba od dwóch lat nic nie urosłem;/;/;/
doceńcie to co macie...

Zmieniony przez - kSp91 w dniu 2008-01-19 01:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
kSp91, wierze ci że kiedy widzisz kogoś o 20cm wyższego to masz nieodparte wrażenie że jesteś niski, są niscy są średni i są wysocy, co więcej powiedzieć? ja nie mam żadnego kompleksu na ten przykład, ale (choć wysoki to oczywiście w twoim mniemaniu 170cm i z twojego punktu widzenia masz racje) to podział jest mniej więcej taki, że średni jest od ok. 173, do jakichś 180cm a wysoki jest tak od ok. 183-4cm, coś takiego tu było na forum jakiś antropolog dzielił się takimi informacjami, i tak na prawde to człowiek patrzy na cyferki-170cm mały 180cm już duży, patrzeć to należy na ludzi! taka róznica nie jest kolosalna. Skoro nie masz kompleksów to tylko wyrazy szacunku, znam wielu niskich ludzi, którym wszyscy zazdroszczą tego co osiągneli, a wysocy przy łopatach rowy kopią

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
A od 180-183 cm jest taki średnio wysoki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna

Następny temat

Masa do oceny

WHEY premium