SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowy wzrost?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 322
mam z 1,70m wzrostu. W pazdzierniku skonczylem 18lat. Z tym wzrostem czuje sie normalnie. Zadnych kompleksow. Mialem okres zalamania, ze krasnal ze mnie, ale minelo mi jak krecialem sie za taka panienka. Byla w moim wzroscie, ale nic z tego nie wyszlo bo miala juz chlopaka i mowila ze za nic od niego nie odejdzie. Patrze a typo nizszy odemnie, zreszta od niej tez, a panienka naprawde ladna i mogla miec duzo wyzszego :). Wiec jesli chodzi Ci z tym wzrostem o panienki to za bardzo dramatyzujesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
co mnie panienki, nie dla panienki chce mieć wiecej cm, tylko dla siebie, prawda jest taka, że to indywiualna sprawa, czy ktoś czuje się za niski czy ma 180cm czy 160cm, ja mam 181cm i jedyne co bym chciał to nie stać w miejscu, to jest najgorsze żeby do wakacji podskoczyć to mi ulży


do Kejmena, czy taka róznica jest w łapaniu masy i proporcji między 180 a 190? stań obok wyższego o 10cm, to nie wiem czy taka ogromna ta różnica, a to raczej od genetyki zależy

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-01-22 18:29:57

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 322
moja wypowiedz byla skierowana do lucasa :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a moja taka ogólna

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
O laski to mi chodzi po niekad, bo glownie chodzi mi o swoje samopoczucie. Mialem dziewczyne, ktora jest nizsza ode mnie o jakies 10cm, ale jest bardzo ładna i w ogole. Aktualnie ma chlopaka w moim wzroscie, ale ma 20 lat! i jest cholernie chudy, wiec mowie sobie "Ku*** taki koles, a ma taka fajna laske". To mi daje troche otuchy, ale tylko troche. Jedyne co podtrzymuje mnie na duchu to, to ze mam dopiero te 16 lat i wydaje mi sie, ze cos urosne, a mam taka nadzieje chociaz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
165 wzrostu ok. 64 kg za pare miechów 17lat. I wy mi tu ku... ******... ze jestescie niscy?! Mam nadzieje ze jeszcze skocze do góry. A i mnie pier.. jaki mam wzrost. :) Ważne zeby ptak dobrze rósł ^^ Hehe owned :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
różnica między 180 a 190 jest
wyższy musi ważyć więcej do odpowiednich proporcję

zauważcie, że większość kulturystów ma ok. 175-180 choć wyglądają na dużo większych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Ja tam mam 173 i rosne jeszcze.Tak w okolicach 180 by było ok bo nie tak trudno złapać masę przy takim wzroście, a no i nie byłbym już takim knypkiem, chociaż mój stary ma 189cm i jakoś ma masę odpowiednią (moze to kwestia wieku bo on ma 39lat)

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
straszne kompleksy macie chlopaki (nieslusznie zreszta) i zatracone wartosci.

podchodzicie do sprawy jak zwierzeta. wyzszy=bardziej atrakcyjny dla partnerki (zwiazane z poczuciem, ze osobnik jest "silny").

naprawde zyjemy troche w innym swiecie, gdzie licza sie troche inne rzeczy ;) moze to kwestia wieku?

a moze to fakt, ze sam jestem kurduplem? :D 165.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2008-01-24 08:25:35

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3355
To, że zdarzają się przypadki "cudownych" wakacji to prawda. Ja w wakacje z 6 podstawówki do 1 gim podskoczyłem prawie 7 cm, no i niestety na tym sie moj wzrot zakonczył :( po tych wakacjach nie urosłem już nic.

Mam 181 cm wzrostu i nie powiem, swego czasu bardzo chciałem mieć conajmniej te 185 ale przeszło mi... bo chodze z dziewczynką, która mierzy ledwie 154 cm i głupio bym przy niej wyglądał :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna

Następny temat

Masa do oceny

WHEY premium