SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowa dieta i suple

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Witam serdecznie
Jestem tutaj nowy, i odrazu zaznacze ze nie dokonca doswiadczony w suplach :)
W zasadzie cwicze juz od paru lat z pewnymi przerwami.
Ale chciałbym sie doradzic. Mam siedzącą prace, 10h przed kompem. Chciałbym jakos dobrac sobie diete i suplementy do trybu życia. Boje sie ze jak bede jadł 5-razy dziennie to mi w brzuch pójdzie...
Kiedys miałem gainera Scitec nutrition - Jumbo, i nawet były efekty.
Cwicze 3-razy w tygoddniu.
Głównie chodzi mi o suplementy jakies. Mój piorytet to masa i siła. Czy wziac znowu JUMBO, czy polecacie cos lepszego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
Boisz się jeść pięć razy dziennie ale gainera się nie boisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Proponuje Ci oszczędzić na suplach, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na karnet z większą ilością wejść minimum 4-5 tygodniowo - jestem pewien że zrobisz większe postępy niż po suplach.

Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2013-03-04 20:49:16

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
No mniej sie boje gainera niz 5 poziłków :) pozatym chciałbym sobie jakos pomóc bo zposiłkami w mojej pracy nie zawsze jestem systematyczny, pozatym niemusi tobyc gainer moze cos prostrzego białko czy kreatyna. Nie znam sie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
to pomoze ktos? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
a wiesz po co bierze się suplementy ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
no zeby uzupełnic braki w odzywianiu? zwiekszyc efektywnosc treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Tak, ale to nic innego jak zmiksowane jedzenie. Nie tylko po pełnowartościowym posiłku możesz mieć oponkę, ale również po suplementach. Nie jedna osoba zlała się po geinerze, czy też po carbo.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
No ja rozumiem, ale to nie polecasz nawet jakiegos białka czy tez kreatyny zeby wzmocnic efekty. Pozatym dobrze dobrane suplementy powinny byc lepsze od posiłków gdzie jest tez wiele innych składników zbednych w budowie masy. Poprostu chciałbym zeby mo ktos cos doradził, jaki suplement kupic.

Zmieniony przez - pitras3 w dniu 2013-03-05 23:03:31

Zmieniony przez - pitras3 w dniu 2013-03-05 23:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
najpierw wrzuć tu dietę do sprawdzenia i nbapisz jak trenuejsz, a potem ułozymy suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Hej, napisze ale pewnie uznacie mnie za amatora, w sumie tez sie za niego uwazam :D

No wiec dieta
rano: twaróg, jajecznica, bądz jakis szejk (musli+jajko+mleko+banan)
obiad: saładki rybne ( ryba po grecku, sledz itp) + 2 razowe bułki.
w miedzy czasie jakies owoce
kolacja - piers z kurczaka duszone lub smazone lekko + warzywa.
po siłce jakis lekki posiłek w formie wspomnianego wyzej szejka.

Na siłke chodze ok 21.00 z uwagi na odczekanie zeby strawic kolacje.

Moje parametry:
25 lat
180cm wzrostu
74kg i nie chce podskoczyć.

Siłka:
a wiec chodze 3x w tygodzniu z min dziennymi odstępami.
1 dzien.
-wyciskanie na ławeczce poziomej
-rozpiętki.
-wyciskanie na skosnej ławeczce.
- i jakies cwiczenie na nogi na atlasie.

2 dzien
biceps, a wiec sztangielkami na siedząco,
triceps: prostowanie ramion na wyciagu stojac,
biceps: łamana na modlitewniku / podciaganie na drążku
triceps: wyciskanie francuskie
biceps: uginanie ramion ze sztanga podchwytem

3.dzien
cwiczenia hybrydwe np Podrzut, przysiad, wyciskanie zaczerpniete z menshealth. tutaj uwazam z ciezarem poniewaz mam problemy z kręgosłupem wiec z tym delikatnie.

Prosze łagodnie z opiniami :D




Zmieniony przez - pitras3 w dniu 2013-03-06 17:19:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- wymęczenie psychiczne

Następny temat

Dieta redukcyjna - low carb

WHEY premium