SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z prawidłową dietą na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Witam,
Stosuję, a właściwie chciałbym prawidłowo zastosować dietę na masę. Męczę się z nią już od dobrych 3 miesięcy, a efektów brak.
Problem tkwi w wartości kalorii, ponieważ co kalkulator to inne obliczenie...
jeden 3000, drugi 3100, trzeci 2776, a sam obliczylem 2500...
Jest to dosyć duży przedział kaloryczny, więc nie wiem jak się do niego ustosunkować.
Mam bardzo szybką przemianę materii. Ważę 54 kilo przy 176 cm wzrostu i bardzo ciężko przybrać mi na masie. Mój wiek to 18 lat.
Czy naprawdę pozostaje mi już tylko zapłacić za dietę u specjalisty ?
Proszę o pomoc!
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Na pewno tutaj nikt ci diety nie ułoży, sam musisz jakaś stworzyć i wrzucić jej zrzut a forumowicze dopiero wtedy ją ocenia i poprawią ewentualne błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Chodzi mi o porady ile mniej więcej powinienem jeść kalorii, bo nie wiem na co patrzeć już skoro każdy kalkulator i moje obliczenia nie idą w parze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
3470kcal
Palisz?
Jaka aktywnosc fizyczna w ciagu dnia?
Zrob diete taka
2b
1t
reszta ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Nie palę, nie piję alkoholu, nie używam środków odurzających.
W ciągu dnia średnia aktywność, w ciągu tygodnia 3 razy odwiedzam siłownie.
Nie chciałbym się dorobić bebzonu, więc proszę uprość. 2000 Białka, 1000 Tłuszczy, 470 Węglowodorów ? Wątpie, żebyś miał to na myśli, ale właśnie tak to rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
2g bialka na kilogram ciala
1g tluszczy na kilogram ciala
reszte dobijasz weglami.

to jest typowa dieta masowa na start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Wyszło mi dzisiaj za dużo tłuszczy i za dużo białka , węgli nie wiem ile mam jeść i mam dopiero 2500 kcal. Jak to zrobić żeby było 2b 1t i kcal 3500 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
reszte weglami podbijasz daj tluszcz ewentualnie 1,2 max 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Dlaczego tłuszcze aż tak przerastają mi norme? Tak samo z białkiem ? Jakie przyjąć n/m.c. węglowodanów?
Jak mogę podbić kcal, jeżeli brak mi aż 1000 a reszta jest ponad norme??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
za duzo bialka, rozwalisz nerki. za duzo tluszczu bedzie sraka az milo. wiec tylko weglowodany zostaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Czym moge podbic wegle i ile ich uzyskac na dzien? Lcal jak moge uzupelnic? Nie mam kapletnie zielonego pojecia o diecie w takim razie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny i poprawy

Następny temat

Proszę o pomoc w ułożeniu diety :)

WHEY premium