SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy ale z planem na Rzeźbe (nigdy tego nie robilem)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
witam moj staz na silowni to blisko 3 lat i nigdy nie robilem planu na rzeźbe wiec nie wiem jak zaczac go ukladac moze ktos mi podpowie ???

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
skorzystaj z wyszukiwarki, pełno artykułów nt. rzeźby.
A tak pokrótce to:
1. dieta (ujemny bilans kaloryczny - szukaj w dziale Odżywianie)
2. Odpowiedni trening (aeroby kilka razy tygodniowo)

Te 2 punkty są kluczowe.

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
Ty do Mnie tak piszesz a ja i tak nie czaje o co w tym chodzi

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
Po 3 latach treningu nie wiesz co to znaczy dieta z ujemnym bilansem i trening aerobowy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Ale czego tu nie czaisz
Masz u góry wyszukiwarke - wpisz tam hasło np. dieta redukcyjna, plan na rzeźbe czy co tam chcesz i poczytaj troche.
Ew. odwiedz tez dział Odzywianie i zapytaj tam ekspertów o diete redukcyjną.

powodzenia

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
i co chodzi o ulozenie planu a odzywianie to ja sie zatroszcze nie wiem jaki jest plan na rzezbe i co to jest te aeroby czy cos takiego

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
wysil sie i skorzystaj z wyszukiwarki, bo jest ciekawych art. o aerobach. Nie ma sensu pisac tego po raz 10000000000...bo to najlepszy powod do skasowania tematu lub bana

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
dobra a teraz powaznie chcem wiedziec jak dobiera sie partie ciala jak laczyc jedna czesc ciala z druga na tym planie chodzi o to np klata +biceps , i serie jakie robic

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
dobra teraz tak na chlopski rozum to co to jest te aeroby bo przeczytalem tam co mi wyslales link to jakby np bieganie skakanie na skakance to jakby bylo aeroby czy nie ??

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytając twoje posty to albo masz 13 la i 3 lata treningu albo masz mały mózg (bez obrazy)(joke)
aeroby np:trening na rowerku stacjonarny 30 min
orbiterki masa innych rzeczy naprawde wyszukiwarka lub nawet google wpisz ćwiczenia aerobowe i msz mase rzeczy nie rozumiem mam mały mózg jak nie można coś tak banalnego pojąć
pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Wodyna

Następny temat

problem z treningiem i zakwasami.

WHEY premium