SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy fachowców znających się na rzeczy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Diety mojej teraz wam nie podam ale w najbliższym czasie w razie jakiś błędów także pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Splita partia 2x/tydz mozesz zastosowac.
Ale jezeli chcesz go zastosowac, to trzeba go ulozyc, byles juz w temacie opisujacym ten trening, jest tam napewno jakis przykladowy, kopiujesz go, analizujesz kazde cwiczenie jedno po trugim, jezeli cos nie pasuje szukasz w atlasie zamiennikow pasujacych do twoich wymagan, wklejasz do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
booolooo
właśnie bardziej mi pasuje ten spilt 2x/tydzień bo jak jest tam napisane ,,szkoda żeby mięśnie flaczały'' i to jest prawda bo u mnie regeneracja jest bardzo szybka i klatka czy barki nie muszą czekać tych 7 dni po prostu nie muszą tyle odpoczywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Mam jeszcze jedno pytanie.Ile wykonywać powtórzeń w treningu na masę łydki mam bardzo kiepską łydkę i nie mam pojęcia jedni mówią tak jak na inne partie czyli 8/12 a inni że ten mięsień trzeba pobudzić i minimum 20.Jeśli ktoś zna się na tym to proszę o radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
ja robilem zwyklego splita przez pierwszy miesiac, moze dwa, zanim dobrze zacalem tutaj czytac, jak dla mnie to o wiele lepszy jest ten 2x/tydz. Bardziej mi sie podoba forma jak i efekty.
Z tego co czytalem i tak wlasnie robilem, to lydke wlasnie po 20-25 razy.

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2010-06-01 23:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
booolooo :
A nie lepiej gdyby zastosował FBW ? Wg mnie jest to najlepszy plan dla początkującego na mase, treningi są krótkie, i na jednym treningu pracuje odrazu całe ciało :) powiedz co o tym sądzisz
pzdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
jestem za Smagersem

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Sadze, ze FBW bedzie najlepszy na poczatek, prosty, ale stosunkowo ciezki trening (na kazdym treningu najciezsze wg mnie cwiczenia: MC, przysiady, wykroki, podciaganie).
Nic sie nie stanie, jak zacznie splitem, ale ja jestem za FBW.
Wlasnie sprawdzilem, pol roku stazu jest, wiec nie jest to nic, ale jezeli jeszcze FBW nie cwiczyles, to sprobuj, a nie pozalujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Poleć sobie fbw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN FBW na mase do oceny BARDZO PILNE DZIEKI!

Następny temat

Sutki, Lapy

WHEY premium