SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postępy od marca do września bierzącego roku :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2135
Zadnej rewalacji nie ma przecietnie wygladasz no moze troche lepiej niz przecietny zjadacz chleba .

Ale i tak duzy progres o wiele lepiej wygladasz dzialaj dalej masz soga na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1223
Jeżeli chodzi o suplementację przez pierwsze 2 tygodnie brałem spalacz tłusczu, ale zrezygnowałem z niego, bo kręcilo mi się w głowie w nocy.
Potem za jakiś czas kupiłem sobie białko Iso-Gold i stosowałem je przez 2 miesiące.
Następnie brałem przez miesiąc Nitro Bolon rozpuszczalny, anabolic bcaa i bialko iso-lite.
Po tych odżywkach miałem miesiac przerwy w suplementacji, jedynie jakieś tam białko miałem, następnie znowu brałem nitro-bolon, białko 100% complex z Olimpu i glutamine extrime z treca, ak to mi się skonczyło kupiłem sobie m-staka i jakieś tam białko z universala, po m-staku brałem animal nitro, a na razie z powodu braku środków sama dieta :P

Wszystko albo nic ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Procent990 nie udzielaj sie lepiej...

bardzo dobra przemiana
sog

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20550
bardzo pozytywna przemiana !!sog jak nic sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Sogacz musi byc, milo sie patrzy ze ktos postanawia przestac byc spasionym nalesnikiem i idzie w strone sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
troche skroy ci zostało widac po brzuchu i udach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
przemiana godna uwagi

sog.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
zmiana konkretna idziesz w dobrym kierunku i wiesz co robisz soga wbijam

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5469
Jak dla mnie super przemiana w tak ktotkim czasie! Nie odpuszczaj!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat pare miesięcy ćwiczeń

Następny temat

17Lat do oceny!

WHEY premium