SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek Przedtreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
i wychodzi na to że torebka ma 42 WW ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Widze ze lubisz roznego rodzaju serki
Te jablko bym wyelminowal
Moze nie dobijaj w dol weglowodanow tylko zrezygnuj z wiekszych ilosci na korzysc tluszczy
Wydaje mi sie ze nawet na Twoja wage na redukcji moze i tak jest za duzo weglowodanow
Dietki dokladnie nie sprawdzalem

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja tam nie wliczam tego białka roślinnego nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
Węgli mam akurat 2,5 gr na KMC to dla mnie odpowiednia dawka by palić tłuszcz jednocześnie zachwowująć mięsko (przy minimalnym kataboliźmie bo nie da sie tego wykluczyć na 100%). Wychodze z założenia że każdy powinien pod siebie dopasować trening i diete ;).A co z tym jabłkiem??Hmmm ;] dam 2 jabłka przed snem , jako ostatni posiłek aby pobudzić spalanie tkanki tłuszczowej , a wywale jabłko po treningu Co Ty na to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
Stopniowo będe oczywiście schodził z 2,5 Gr ww na 2ww , ale STOPNIOWO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
i z głową ;]

Eltoro_KrK -rób jak uważasz ;] , to kwestia indywidualna , jedni liczą roślinne , drudzy nie więc wybór należy do ciebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
ja życzę powodzenia przy wsuwaniu 100gr kaszy :/ wiecie ile się zrobi tego po ugotowaniu? z takiego małego woreczka (100gr) robi się wielka masa kaszy, dla mnie nie do ogarnięcia w połowie nawet :)

btw: nie smaży się na olwie z oliwek!
jabłko nie jest polecane na redukcji
ser żółty odpada

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Haha dodam coś dokarnola jeżeli torebka ma 100 g i ma 72wwto po ugotowaniu dalej będzie miala 72ww tyle że w wiekszej objetosci . Chyba, że to Ja Ciebie zle zrozumialem to zwracam honor. Karnol dla chcącego nic trudnego :D niech sobie rurke zamontuje hehe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
nie chodziło mi o ilość węgli, bo ta będzie taka sama (lub troche się zmniejszy przez obróbkę? tu nie jestem pewien) ale miałem na myśli, że kasza wchłania wode niemiłosiernie :) i z niepozornego woreczka zrobi się wielki balon kaszowy - strasznie tego dużo objetościowo :)

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Wiem co miałeś na mysli ale na górze tej strony z postu wynika cynamonka :D to co napisałem , że on po prostu mysli, że wegle parują. Ja nie wiem czy wegle w kaszy sie nawet nie zwiekszaja przez obrobke xD ale walić to na bank nieznacznie wiec to sie pomija ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeróbka diety

Następny temat

"Dieta Dr atkinsa tłuszczowa Z DOŚWIADCZENIA"

WHEY premium