SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Portocaliu- w drodze do zgrabnego, zdrowego ciała

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Nie chcę chudnąć szybko i nie chcę traktować diety jak przykrego obowiązku, a jako nowy styl życia,
No to zayebisty styl nie chcesz chudnąć szybko a się głodzisz. No proszę Cię… Chyba zdrowszego sposobu, niż na czystej , zbilansowanej diecie nie znajdziesz…
Fakt, że we wszystkim jest chemia, jemy chemię, pijemy chemię, wdychamy chemię. Ale możesz wybrać mniejsze zło. Mimo wszystko, nie powiesz mi, że mięso czy jajka z pewnego źródła są gorsze od 7daysa. Skoro nie chcesz by dieta była męką to szukaj ulubionych smaków w rzeczach dozwolonych. Masz problem ze słodyczami. To takie samo uzależnienie jak alkohol czy papierosy. Jeśli się od tego odetniesz i będziesz jadła porządnie to nie popłyniesz. Pozwalając sobie na jakieś tam dawki będziesz po nie sięgać wiecznie.

A co do sklepu ze zdrową żywnością... I w zwykłym kupisz bardziej wartościowe rzeczy, niż te , które jadasz. To zwykłe wymówki. Zamiast 7daysa i serka waniliowego możesz poprosić o kupno kawałka mięsa, jajek,warzyw. Co za różnica na co pójdzie kasa. Rodzina powinna nawet się ucieszyć, że chcesz jeść zdrowo. Zresztą nie wierzę by takich produktów się nie jadało w domu.
A schudłaś, bo jak je się poniżej zapotrzebowania to i na samej czekoladzie spadnie, nie ma cudów. Ale też nie ma cudów, że to nie odbije się na zdrowiu, jakości ciała, późniejszych reakcjach organizmu, po diecie.

Inga, z rana lecę do sklepu

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-05-19 22:23:11

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1574
Nad białkiem pracuję, bo faktycznie mało go jest. Staram się go jeść coraz więcej. Orzechy jem, jajka też. A ryb praktycznie w ogóle, tylko smażone, ale rzadko. Mam jakiś wstręt do nich odkąd pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Oveja wstydź się... wcięłaś mi się w edycje i mi skasowało

Chciałam jeszcze dodać, że przy takiej ilości śmieciowych produktów (danio, ciastko, bułka) i tak małej ilości warzyw to ja nie dziwie się, że układ pokarmowy nie chce współpracować.

Rodzice pewnie kupują bo to jesz. Porozmawiaj z nimi, że chcesz coś innego.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1574
Ja tego nie jem, moi bracia jedzą i dlatego to kupują. Przeze mnie kupują więcej warzyw i mięsa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Wsparcie treningowe? To ja Ci powiem, że trening to Ty masz beznadziejny. Znajdź w podwieszonych trening dla początkujących, idź na siłownie, weź konkretne obciążenie i zapyerdalaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Portocaliu, ten dział kieruje się pewnymi zasadami: ZDROWE, ZBILANSOWANE JEDZENIE i TRENING to podstawa. U Ciebie nie ma ani jednego, ani drugiego.
Wszystkie niezbędne na tym etapie informacje znajdziesz w regulaminie działu i tylko od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz, czy nie.

Jesteś dorosłą osobą i możesz sama o sobie decydować. Chcesz mieć galaretowate, obwisłe ciało? Jesteś na świetnej drodze.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1574
Lucyferko, to powiedz dlaczego taki zły.
Na siłownię nie mam jak, za daleko i za mało czasu.
Czytałam regulamin.
A galarety ani obwisłości jakoś na razie nie widać i mnie to cieszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to co my będziemy Tobie mieszać? Rób swoje Powodzenia

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wiesz...

Wzrost: 169cm
Wymiary:
- talia 79cm
- pępek 92cm
- biodra 102cm
- udo dół 50cm/góra 60cm
- łydka 39.5cm

...spora jestes

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Ból, pot, krzyk przy każdym powtórzeniu. To jest kurfa trening!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po porodzie !

Następny temat

Jak powinna prawidłowo podciągać sie kobietka ?

WHEY premium