Portal Generation Iron udostępnił ranking, w którym kobiety wskazały  najseksowniejsze części ciała mężczyzn. Naukowcy z Western Illinois University przeprowadzili badanie, w którym poprosili kilkadziesiąt kobiet o wydanie opinii na ten temat. Wyniki okazały się nie tak oczywiste, jak można by było przypuszczać.

 

Najseksowniejsze części ciała mężczyzn - TOP 6 pań

 

Miejsce 1 - Abs

Tutaj nie ma niespodzianki. Mięśnie brzucha czyli tzw. ABS zostały ocenione najwyżej przez kobiety. Widoczna krata zwiększa ogólną estetykę budowy ciała. Nie jest łatwa do uzyskania i utrzymania. Aby to osiągnąć, potrzeba dyscypliny w diecie i treningu.

Miejsce 2 - Biceps

Na drugim miejscu znalazł się biceps, który od wieków był symbolem siły. Jeśli chcesz zaimponować kobiecie mięśniami, na pewno nie zrobisz tego chudymi rękami. Zacznij już teraz pracować nad dużymi “karabinami”. 

Miejsce 3 - Klatka piersiowa

W rankingu nie mogło zabraknąć klatki piersiowej. Według pań, szeroka i muskularna klatka piersiowa odróżnia mężczyzn od chłopców. Z naszych obserwacji wynika też, że jest to najczęściej trenowana partia ciała przez panów, którzy wiedzą, jak zaimponować kobietom. 

Miejsce 4 - Mięśnie skośne brzucha 

Tutaj małe zaskoczenie, bo jak się okazało, paniom bardzo podobają się u mężczyzn mięśnie skośne brzucha. Większość panów niestety nie przykłada do nich uwagi podczas treningu, tylko skupia się na mięśniach prostych brzucha. Także drodzy czytelnicy, nie zapominajcie o tej partii. 

Miejsce 5 - Triceps

Na kolejnym miejscu znalazły się tricepsy, na które oprócz bicepsów, panie również zwracają uwagę. Są oznaką męstwa i siły oraz według opinii kobiet, dają im pewność, że mogą czuć się przy mężczyźnie bezpiecznie.

Miejsce 6 - Pośladki

Na ostatnim miejscu znalazły się pośladki. Być może dla niektórych będzie to zaskoczenie, ale nie dla Fitploty, która uplasowałaby je nawet na pierwszym miejscu. Jędrne, nie za duże, idealnie przyciągną uwagę kobiety. Niestety jest to często pomijana partia podczas treningu, a szkoda :)

Drogie panie, a jakie jest wasze TOP 6?

 

Komentarze (4)
lodzianin1

Mysle ze pomineliscie nogi kosztem tricepsu

3
maciej86opp

A słyszałeś żeby kiedyś któraś kobieta powiedziała o facecie ale ma zgrabne nogi? ;) ja za to słyszałem jak kobiety mówiły "ale ma krate na brzuchu", "ale ma klate", "ale ma silne ramiona" albo "ale ma fajny tyłek"

3
lodzianin1

A widziales bocianow na basenie czy nad morzem?

1
M-ka

Kobiety niekoniecznie mają dobry gust; mam na myśli że obecnie kształtują go social media.
W czasach Michała Anioła liczył się każdy szczegół sylwetki (łydki, przedramiona, dłonie). Natomiast teraz im bardziej wyśrubowane i dziwne normy panowie prezentują, tym więcej kobiet uznaje je jako coś estetycznego... Stąd kobiety widzą kratę, a nie zauważają pięknych nóg. Chociaż nie byłabym tego tak do końca pewna; może o tym tylko rzadziej rozmawiają, bo i nogi rzadziej są eksponowane.

5