SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popek (FIRMA) zapowiedz walki w mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
przeciez on nie bedzie walczyl w ufc o tytul mistrza ze nie wiadomo jaka technike powinien miec u nas w klubie ludzie po 4 miesiacach cwiczen zostawali mistrzami polski w kick boxingu a niektorzxy cwiczyli po 5 lat i nic zdobyc nie mogli a co do kondycji to sie faktycznie zgodze ze powinnien ja chyba torche polepszyc no ale to tylko wrazenia po obejrzeniu filmiku ktore moga byc mylne:>

Zarzuć jakimś nazwiskiem, oraz powiedz czemu nie zapisali się na bjj, aby zdobyć purpurowy pas w 4 miesiace i mieć opanowaną stójke oraz parter i reprezentowac Polskę w Oktagonie.
Może to ja jestem dziwny, ale jakoś za **** Ci nie uwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
nie no wiesz nie wiem dokladnie jak jest z bjj bo nie mialem z tym stycznosci ale w kick boxingu tak jest i jezeli mi nie wierzysz to sie popytaj ludzi ze nie dokonca jest wazny staz o tyle co bardziej licza sie predyspozycje i taj jak mowie jeden mzoe trenowac 5 lat a drugi bedzie po 1 roku treningow juz lepszy od niego nazwisko te ktore pamietam akurat to Mora gwardia zielona gora ale to bylo juz sporo lat temu z jakies przynajmniej 5 bo wtedy chodzilem na kick boxing i no i zdobyl mp w juniorach a i moze nie zapisali sie na bjj moze dlatego ze u nas w zielonej gorze chyba nawet nie ma takiej sekcji:) i wiekszosc ludzi uprawia jak cos kick boxing bo akurat tych sekcji jest duzo i mamy dobre kluby a i widze nawet ze jest na google jego nazwisko i ze ma mp w light contact i trzecie miejsce w semi i wtedy pameitam jak zdobyl to zloto to on moze cwiczyl lacznie z 5 miesiecy
Zmieniony przez - LGX18B w dniu 2007-08-12 21:40:10

Zmieniony przez - LGX18B w dniu 2007-08-12 21:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
A ja z checia obejrze te walke. Nie oceniałbym nikogo jeśli nie widzialem go na ringu. Filmiki z treningow to nie to samo. Pozostaje powiedziec tylko powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67715
Dokladnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 474
haha brak mi słów chyba ze jesteś juniorem i ważysz 90kg i masz jednego przeciwnika w swojej kategorii to faktycznie masz szanse zostac mistrzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
a skad wiesz ze mial tylko jednego przeciwnika??u nas wtedy bylo kilku taki zawodnikow co pojechalo pierwszy raz na mp i przyjechali z medalem ale nieznalem ich wszystkich z nazwisk

Zmieniony przez - LGX18B w dniu 2007-08-13 11:15:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3002
my polacy mamy juz chyba to we krwi , ze jak pojawi sie cos nowego to zaraz krytykujemy, niech popek robi co uwaza za sluszne, po co go odrazu wyzywac od burakow itp..., jak wygra to zupelnie inna gadka bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
Trzymam kciuki!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
bongobol - Polacy - z dużej litery. Poza tym wieśniak/koks barowy nie jest niczym nowym w mma. Nigdy nie zachodza daleko

Mma jest sportem który wymaga od zawodników bardzo dużo, także w dziedzinie zdrowia zostawianego na ringu/w klatce. Za to pod względem finansowym daje bardzo mało, przeciętny piłkarz polskiej drugiej ligi zarabia w dwa tygodnie tyle, ile płacą kolesiom z undercarda ufc. I dopóki nie przejdziemy na system normalnego sportu z opieką medyczną, wsparciem zawodników kończących karierę itp. to dalej tak będzie. Wprowadzić taki system można jedynie za pieniądze normalnych sponsorów. A dopuszczanie do walk popków i innych penerów normalnych sponsorów odstrasza.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8624
Sądząc to teledyskach tego kolesia to zwykły bandzior albo się na takiego lansuje (zobaczcie ten gdzie na początku przekopują kolesia i potem gada, że jest z ulicy i ma w dupie prawo itp. bzdury albo ten gdzie zbierają ekipę i obwiązują lamusów jakiś w mieszkaniu a potem odjeżdżają astrą) Nie wiem po co ten koleś wogóle pcha się odrazu widać, że to osiedlowy tłuk co nażarł się koksów i teraz zabiera miejsce zdolnym młodym zawodnikom którzy nie mają takich zdolności "marketingowych". Kolesiem się jarają jego ziomki na osiedlu i pewnie przekopał kilku leszczy to teraz gada, że rozp**i komuś łeb. Mam nadzieję, że jakiś chudy zawodnik mma mu porządnie dowali i życzę mu z całego serca porażki dla dobra mma, żeby już więcej tacy jak on się tam nie pojawiali... A to, że nie każdy mu to powie w twarz to nic dziwnego bo w sumie nie ździwiłbym się jak by niektórzy z tego forum mu konkretnie dowalili tylko pewnie potem ten Popek zebrał by "ekype" skoksowanych łbów i... Ten koleś to zwykły próżniak i głupek i nie wiem za co mu się należy szacunek, za to, że jest bandziorem i jest "z ulicy" (albo był do niedawna przynajmniej)?

Peace, love, extasy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup ringu bokserskiego

Następny temat

Co byscie wybrali ;]

WHEY premium