SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popek (FIRMA) zapowiedz walki w mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
prosto. - widzisz, różnica między nami a tobą, polega na tym że ty jesteś fajnem hip hop hopu, prawdopodobnie sam jesteś podobny do tego gościa albo masz takie podejście w do życia.

pewnie ktoś się na ciebie krzywo spojrzy i juz chcesz go zabić, moze jestes zwyczajnym lansującym się leszczem, cos jak ten popek tylko bez mięśni.

jeden z teledysków, że wyjęty spod prawa, siedział w więzieniu, ludzi będzie bił i żeby wszyscy wokół siedzieli cicho ->

odizolować takich ludzi od społeczeństwa - w piosenkach przekłada swój światopogląd.

pomijam początek teledysku jak kopią jakiegoś kolesia i okładają drewnem.

MMA, w tej nazwie jest 'Arts' - Sztuka. Sztuka walki, podejście do tego. Już napewno nie takie że idziesz z nastawieniem 'roz******lić komuś łeb'.

Pomijam już 50 filmików na siłowni, na kazdym widac prostactwo.

Nie mowie sam cwicze, ale ten koles jest nie do zaakceptowania, jego zachowanie i obycie skresla go na calej linii.

Prostak i tyle i nie będe już w hip hopowacami i innymi 13 latkami polemizował na ten temat bo ja wiem ze wasze podejscie do swiata = ja jestem panem.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
dokladnie prosto ,bardzo prosto to napisales;) ale zwroc uwage ze Ci co jada Popka,smieja sie z niego ,sami gowno osiagneli,maja po 37 w bicu ,cwicza po pare lat,swoje mierne efekty tlumacza tym ze cwicza na sile haha, boja sie przyznac ze sa cieniasami ktorzy slabo sie przykladaja,ale mimo to nawet jakby ktorys z tych leszczy powiedzial ze daja mu szanse wystapic w MMA to nie szydzilbym ,ale czekal z niecierpliwoscia na walke, gdzie wszystko moze sie zdarzyc.Mm wiec zeby walczyc w MMA nie mozna byc prostakiem tak?aby byc najlepszym trzeba miec jakies szkoly ukonczone i spiewac o milosci i braterstwie?

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-08-15 16:31:36

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
mam 16 lat i 42 w łapie.
mało ale chyba leszczem nie jestem?

aha czyli rozumiem ze uwazasz ze prostactwo i hamstwo oraz bandytyzm jest rzecza naturalna. - spoko z tobą już polemizacje skończyłem



Zmieniony przez - mm__ w dniu 2007-08-15 16:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
"polemizacje skonczylem" moze galwanizacje skonczyles,twoj tok myslenia prowadzi do tego ze trzeba byc szlachetnym ,oczytanym ,kochajacym pokoj i wszystkie rasy czlowiekiem ,aby walczyc w MMA,nic bardziej blednego oprocz umiejetnosci trzeba tez miec pewnosc siebie a tego Popkowi niebrakuje.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra skończcie spamować, macie od tego tutaj osobny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
jaruss - nie zrozumiesz. poprostu komuś kto ma walczyć zawodowo poprostu nie wypada w taki sposób podchodzić do tej sprawy.

masz prawo mieć swoje zdanie i to szanuje. jednak to ja mam racje.

EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1344
według Twojej opinii jaruss mam popadać w zachwyt nad pierwszym lepszym pustogłowym koksem, któremu się wydaje, że jak oklepał "józka z dzielni" to będzie błyszczał w mma... powiem Ci coś; mam za dużo lat, za dużo szkół skończyłem, za dużo w życiu przeszedłem i za dużo pracy wkładam w swoje treningi żeby jarać się kolesiem, którego teledysk wygląda jak film akcji klasy "ź", wjazdy na jamę itd., dostaje zadyszki po 3 minutach "pracy" na worku i przekonuje młodzież na youtubie, że roz******li komuś łeb...

Twoje stwierdzenie, że "ci którzy jadą Popka g**** w życiu osiągnęli" świadczy, że Twój poziom jest bardzo zbliżony do tego jegomościa... ja będę nadal uważał ludzi takiego pokroju za dno i tyle... a swoją drogą wspomnisz moje słowa że gościu się skończy w mma równie szybko jak się zacznie...


ps. jeżeli chcemy "To" zjawisko rozpatrywać w kategoriach hip hopu to emce też z niego mierny...

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
j/w

lepiej bym tego nie mógł wyrazić.

jaruss chyba nie twierdzisz, że popek tak dużo osiągnie w mma bo ma muskulature i pokazuje na youtube oszukane fimiki na dźwigniach?

- patrz na zawodników z czołówki którzy zniszczyli by go w 10 sekund.

Zmieniony przez - mm__ w dniu 2007-08-15 20:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Oco się kłocicie? Poczekajmy na walke, to forum sportowe oceniajmy wyniki a nie jak kto się wyraża. Narazie najlepiej było by abyscie tu nie pisali, poczekamy aż ktos wrzuci filmik z walki i tedy zaczniemy komentować. nie krytykujcie czegoś co sie jeszce nie wydarzyło bo to bez sensu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
spokojnie panowie,a kto napisal ze macie popadac w zachwyt? czy ja gdzies sie nim podniecam albo go przedstawiam jako wzorzec? gosc jest soba, nim walka niedobiegnie konca niepowinniescie go obrazac,jak przegra wtedy napewno zdrowo go pojedziecie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale teraz cisza bo to jego zycie i marzenia,moze niekazdy jak naoshi79 mial szanse ukonczyc tyle wspanialych szkol ,moze ktos dostal po dupie od zycia juz za szczeniaka i dlatego jest jaki jest,a ze chlopak chce cos zrobic z ta energia ktora posiada to juz jest duzy plus dla niego,ma cel czego wiekszosci z nas brakuje,,,,,,,,A tak dla rozladowania napiecia to powiem ze Popek jest w naszym srodowisku (chodzi mi tu o wszyskich ktorzy cwicza) tak cos jakby Doda Elektroda w swiecie muzycznym

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup ringu bokserskiego

Następny temat

Co byscie wybrali ;]

WHEY premium