SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popek (FIRMA) zapowiedz walki w mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1378
nigdy niegardze swim pohodzeniem jestem dumny ze jestem Polakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dzisiaj obejrzałem w końcu walkę Popka,gratuluję mu wygranej jak wczoraj,ale nie stylu w jakim wygrał,bo lepsze walki na bramce widziałem,robienie młynków rękoma w stójce dobrze o nim jako zawodniku nie świadczy,parter też na poziomie niskim,delikatnie ujmując ,a te teksty triumfalne fanów Popka te achy i ochy nad wygraną i teksty a nie mówiliśmy że... są jak sam Popek w MMA,czyli o dużo za dużo na wyrost,bo walczył sobie z jakimś czarnym jasiem wyciągniętym chyba z pubu od mycia garów.Czekam na kolejną walkę z trochę lepszym przeciwnikiem i liczę że Popek trochę się podszkoli .

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
gdzie to mozna obejrzec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
VVoytas przejdź do tematu Cage Rage ...+ link do walki Popka,tam pogrzeb,ale jakość filmu nie jest najlepsza

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
Popek jaki jest taki jest, ja go lubie tak samo jak całą FIRME w koncu wzial sie za cos zamiast ciaglego jarania i picia i wygrana walka w cagerage to juz jest sukces jakiego wiekszosc z was nigdy nie osiagnie, i nie krytykujcie go ze jest taki czy owaki bo wiekoszosc z was by sie zesrała a nie powiedziała mu to w twarz gdyby była okazja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
no tak wszyscy sie posrali, prosze modów o zamknięcie tematu

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 961
Tak wygrał, no i fajnie, że człowiek który moim zdaniem jest w jakimś stopniu uzależniony od alko i jointów rezygnuje z tego i zaczyna przygotowania do walki. Naprawdę jestem pod wrażeniem bo nie każdy potrafi odstawić używki i zacząć coś robić ze sobą. Co do promowania się. Śmieszyło mnie i bawiło to co on wygaduje w zapowiedzi, śmieszyły mnie jego filmiki na siłowni (bo siłownia nie jest najważniejsza w mma) ale jak widać każdy przez ostatnich kilka labo nawet kilkanaście dni nie gadał o UFC81 tylko o Popku. Każdy czekał na jego walkę. Wypromował, zareklamował się bardzo dobrze. Ale z wypowiedzią w0jta nie zgodzę się. Powiedzmy sobie szczerze. W Polsce jest DUŻO więcej lepszych fajterów (nie tylko gangsterów z wytatułowanym ciałem) niż Popek. I myślę gdyby oni wjechali do klatki na CageRage CONTENDERS to by wygrali! I nie ma co sie za bardzo podniecać bo on nie wygrał w CageRage tylko CageRage CONTENDERS!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25298








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
kto zna rozmiary (biceps,klatka,pas) Popka i jego wage?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Postuluję zamknięcie tematu.

Causa jego założenia już wygasła.

A otwarty będzie od czasu do czasu odnawiany takimi właśnie pytaniami jak to powyżej.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup ringu bokserskiego

Następny temat

Co byscie wybrali ;]

WHEY premium