SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popek (FIRMA) zapowiedz walki w mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Ależ oczywiście.

Natomiast na logikę dochodzę do wniosku że, nie robiąc z mma sportu dla undergroundu itd., to raczej zawsze będzie ono miało inną grupę odbiorców niż np. szachy czy brydż.

Popek na miarę swoich skromnych możliwości robi to samo co Kimbo w stanach - skoksił, podszkolił się, bije kelnerów.

Więc o ile zgadzam się że robi wiochę na youtube i nie tylko, to ostatecznie nie on jeden i co mam rodakowi żałować możliwości zarobienia paru groszy więcej.

Łamią na krzyż natomiast popkofile .

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
kzLO masz swoje zdanie ok. Ale ogląda lub trenuje sie MMA tylko dla siebie a nie dla innych i jak coś Cie interesuje to dla Ciebie to jest najlepsze i nie interesuje Cie to co inni o tym myślą ale skoro sie tak tym przejmujesz to jedynie twoja sprawa bro

Jak wiesz co to dobra reklama to właśnie ją widziałeś na podstawie Popka chłopak specjalnie poświrował żeby oglądalność wskoczyła a tym samym kilka zł więcej Życzę mu dalszych sukcesów z tym że w Polsce ten sport nie jest jeszcze tak mocno rozwinięty ...

zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"z tym że w Polsce ten sport nie jest jeszcze tak mocno rozwinięty ..." - nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
mma to nie konkurs matematyczny nie musi byc intelektualista dobry chlopak z ulicy i tyle reprezentuje swoja ekipe co tu wiecej mowic jest Polakiem ciezko trenuje ja mu kibicuje nie ma sie co napinac jaki jest itp tylko zaczac trenowac i mu sprubowac dorownac

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
ja sie wogole zastanawiam

taki lescz jak popek bije samych kelnerów i wygrywa
a mamy tylu fajterow na tym forum co pewnie bez problemow dalaby sobie rade z takimi kelnerami jak i z samym popkiem ..
tylko jakoś zaden z nich jeszcze nie probowal swoich sil w klatce
i wlasnie nie wiem czym to jest spowodowaneBrakim chęci? czy moze nie chca marnowac czasu na takich leszczach..
a tak to zarobiliby przynajmniej troche grosza

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
"Jak wiesz co to dobra reklama to właśnie ją widziałeś na podstawie Popka" - ofkors dobra reklama dla popka, dobra reklama dla organizatora walk, anty reklama dla MMA
wg. mnie w polsce MMA jest na wysokim poziomie tylko zły jest wizerunek tego sportu u przeciętnego Kazika i u Pani Heli, a taki Popek podtrzymuje ten zły wizerunek

Itelektualistą nie musi być, reprezenować swoją ekipe może, ale nie musi robić anyreklamy dla MMA i psuć wizerunek tego sportu który jak już mówiłem u przeciętnego człowieka i tak nei jest dobry. To po prostu wicha buja sie na boki wjade do klatki roz dole komuś łeb hyhy już w listopadzie miesiąc przed grudniem hyhy mma panowie mma. Co koksy plecki same nie urosną hyhy - jakby sam nie koksi wiocha po prostu

odnośnie krytki - nie trzeba być świetnym reżyserem czy też aktorem zeby móc być dobrym krytykiem filmowym. tutaj jest podobnie więc gadka typu mamy tylu fajterów a do klatki nie idą ble ble jest bez sensu, a jesli o mnie chodzi to próbowałem już i nadal będe próbował swoich sił w MMA póki co amatorkim, w przyszłosci co będzie to nie wiem.


Zmieniony przez - kzLO w dniu 2008-05-12 14:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Tomek16 - nikt nie śmieje się z Popka że wszedł do klatki. Śmiech jest raczej z tego jaki "szoł" koło tego robi i jak reagują jego "fani", niemalże piszczący jak nastoletnie dziewczynki

No bo sorry, jak czytam teksty z których ma wynikać że Popek to nowa jakość w polskim MMA, którego zresztą przed nim nie było i w ogóle to śmiech pusty ogarnia.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
czekam na walke zobacze jakiego kelnera dostał tym razem :D

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/CAGE_RAGE_26_-_WYNIKI!-t406216.html

Wyniki gali Cage Rage 26, Popek wygrał w 70sekund.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup ringu bokserskiego

Następny temat

Co byscie wybrali ;]

WHEY premium