SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na kościach?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 425
Znalazlem troche w "szukaj" o tego rodzaju pompek, ale zaden temat nie wyjasnil mi dokladnie jak je prawidlowo wykonywac? Nie chcialbym miec grudek na kosciach czy bombli, czy innych negatywnych skutkow i pozniej jakiegos reumatyzmu czy cos na stare lata Da sie cwiczyc bez tych wyzej wymienionych badziewi:>? I jak dla poczatkujacego zaczac? Ile powtorzen i ile serii? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
W linku powyżej ten temat jest już szerzej poruszony po co ciągnąc dwa tematy na ten sam temat. Ten temat zamykam.
Chyba nadużyłem słowa "temat" w tym temacie ale to już nie na temat.

Ja piernicze ale grzeje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3474
zaczynasz w następujący sposób : składasz dłoń w opięść kładzdziesz na podłodze opuszczasz ciało na rekach do gleby z dupą w górze i jedziesz, bąble i inne badziewia to mity

Ten kto myśli, że wie już wszystko, nie wie NIC!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 425
a prawidlowa rozlozystosc rak, zacisk piesci? podobno trzeba na dwoch palcach robic, wskazujacym i srodkowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1777
tak ,robi sie na dwoch kosciach ,albo powinno sie wykonywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
bąble to pewnie chodziło o zgrubienia na kostkach. Poza tym jak ja robe na twardym podłożu np. parkiecie czy betonie (!!) to skóra zauwazylem ze sie niszczy:/ a i wie ktos czy prawidlowo sie robi tak jakby chwytem młotkowym czy nachwytem (wiem ze kulturystyczne okreslenia ale tak najlatwiej mi jest)? Podobno wazny jest rozstaw tzn. nie nalezy robic za szeroko ani za wąsko najlepiej mniej wiecej na szerokosc barków

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2801
Jesli bedziesz robil duze ilości pompek to po pewnym czasie i tak Ci powstana zgrubienia. Sprobuje robic na miekszym podlozu, np. na dywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
robi sie młotkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
albo podluz sobie gabke jaka jesli zniszczona skora na kosciach to problem

piesc zaciskasz normalnie jak do uderzenia tak ze kciuk zamyka sie na 2 nastepnych palcach(wskazujacy i serdeczny? czy jak tam sie fakulec nazywa)i pompujesz na 2 pierwszych kosciach(nie licze kciuka) rozstaw rak powinienes miec taki jak bys uderzal prosty rece wasko (wtedy trenujesz ulozenie rak takie jak uzywasz w walce)

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2364
A to ja mam tez pyt , Jak sie robi dlugo pompki na piesciach to kłykcie sie wysuwaja bardziej ? bo chyba o to chodzi , a z tego co Sen Sei mi mowil na karate (skonczylem 5 lat temu ) to na rozstaw barków.

I Need My Anger to be healthy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 425
rozstaw rak powinienes miec taki jak bys uderzal prosty rece wasko
- czyli dlonie maja sie stykac ? wytlumacz bo nie moge skojarzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
na szerokość barków rób jezus maria
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zapaśnicy, walcie tutaj

Następny temat

Boks a realna walka ??

WHEY premium