SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI ;]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka
chcialem sie was zapytac o mala pierdołe ;p
postanowilem cwiczenia uzupelniac sobie pompkami ;D
jak myslicie robic w ten sposob zeby robic np 4 serie i ziwekszac przy tym liczbe powtorzen (sila , bo wiadomo ze masa od pompek nie wzrosnie a ja nawet do tego nie daze )
czy wiecej seri po tyle samo powtorzen? (rzezba)?
na celu mam wzmocnienie ramion , ogolnie rąk

z gory dzieki ;] i prosilnbym o nie wypowiadanie sie ulicznych wojownikow ktorzy trenuja biceps zeby mocniij uderzac ;p

pozdro ;D




Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-06-27 11:57:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1762
Znalazłem inną stronę z planem na 100 pompek. Strona jest po angielsku ale jak ja się domyśliłem o co chodzi to myśle że każdy zrozumie. Jade tym planem od jakichś 2-3 tygodni i jest jak narazie ok. Teraz jestem chory to mam przerwę

http://www.100pushups.info/training-program/week-1-2/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja robie więcej serii ze stałą ilością powtórzeń, wytrzymałość dosyć dobrze rośnie po takim ćwiczeniu.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Ja bym Ci radził jednak robic te 4 serie z maxymalną iloscia powtórzeń.Lepiej przy tym idzie wytrzymałośc.

Zmieniony przez - Mihau kb w dniu 2009-06-27 12:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
http://www.100pompek.pl/ a ja proponuje tu zajrzeć ^^

"si vis pacem, para bellum" - Publius Flavius Vegetius Renatus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha nie wiedzialem ze jest takie cos XD dzieki wielkie ;D
ktos ma jakies sugestie to dawac dalej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
Nie ma sprawy
A tak w ogóle mówienie, że pompki nie dają masy i siły to nie prawda, wiem z doświadczenia.

Zmieniony przez - xShortyx w dniu 2009-06-27 12:56:07

"si vis pacem, para bellum" - Publius Flavius Vegetius Renatus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170
Ja jestem raczej za progresją, czyli zwiększaniu liczby powtórzeń. No i proponuje Ci zmianę pompek klasycznych na japońskie ponieważ bardziej angażują mięśnie (zmieniaj co jakiś czas rozstaw rąk i kąt ułożenia łokci).

Wygrywamy z pokorą, przegrywamy z honorem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
kurde a chciałem sie wypowiedziec a tu na wstepie zostałem skreslony :P ide zrobic biceps hehe

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170
A w ogóle o co chodzi z tym bicepsem??? Przy sile uderzenia pracuje całe ciało, bic też. Szybkie dynamiczne powtórzenia(powyżej 15)uginania ramion gryfem zwiększają siłę uderzenia.

Wygrywamy z pokorą, przegrywamy z honorem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
nie słyszałeś o morderczej technice uderzania bicepsem?

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170
Nie, ale Ty pewnie zostałeś w ten sposób uderzony i widać efekty. Musisz mnie tego nauczyć.

Wygrywamy z pokorą, przegrywamy z honorem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Encyklopedia technik grapplingu na YouTube

Następny temat

Który worek wybrać??? Pomóżcie...

WHEY premium