SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 171
Witam, mam straszny problem z robieniem pompek!
Na siłowni mam całkiem niezłe wyniki, grubasem nie jestem to nie wiem skąd taki problem z pompkami!
Waże 55kg
Wzrost 172
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8842
moze to byc od tego, ze zle oddychasz podczas robienia pompek, trzeba pobierac duzo powietrza, bo to jest cwiczenie kondycyjne, organizm wtedy potrzebuje duzo tlenu. przy wysilku(podnoszeniu sie) robisz wydech, przy opuszczaniu sie robisz wdech, rece ulozone troche szerzej od barkow.

Zmieniony przez - Filcowy w dniu 2008-10-12 21:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3694
kazde cwiczenie wykonuje sie nie co inaczej, trzeba sie do niego przyzwyczaic, tez mam niezle wyniki na silce, a np na drazku podciagnie sie 2-4 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ja zacząłem właśnie i ja technicznie sztangą chce wciskac to wstyd nie bede mówił ile bona moją wage to powiem że poniżej50serie, a na rozpietkach wale w porównaniu z większymi byczkami dużo

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o zmiane planu treningowego

Następny temat

trening dla koszykarza pomocy!!!!!!!!!!!!

Wiecej