SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki - ile przerwy miedzy seriami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 689
Witam wszystkich:)
Niedawno zapisalem sie na SW i w celu poprawienia sily zaczalem robic w domu ABS II i pompki. Robie je systemem zalamaniowym (o ktorym wyczytalem na forum) - 5 serii plaskich ze zmiennym rozstawem rak, 4 serie z nogami na podwyzszeniu, a do tego mam zamiar dodac pompki seiken i z podporem tylem. Chodzi mi o to ile powinny wynosic przerwy miedzy seriami zeby cwiczenie bylo max efektywne, bo wyczytalem ze powinno to byc ok. 1min, jednak jesli wydluze ten czas do powiedzmy 2min moge wkonac wiecej powotrzen w seri i nie wiem co daje lepsze rezultaty. Bede bardzo wdzieczny za odp. i ew. korekty planu :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 689
To jak odpowie mi ktos? ? ? A moze powinienem zapytac w dziale trening?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 205
Hello!Jakis czas temu robilem pompki i powiem ci ze przede wszystkim musisz nalozyc nacisk na jakos tych cwiczen. Zrob wieksze przerwy do 2 min jesli te cwiczenia beda wydajniejsze.Oczywiscie ejst to moje zdanie, niech wypowiedza sie specjalisci;)yo i pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko:)Trening w domu

Następny temat

Początek ..ACT.. parę pytań ?

WHEY premium