SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki ,pompki na poreczach itd w dni miedzy treningowe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Witam ,Chłopaki co myslicie o robieniu pompek ,pompek na poreczach itd w dni miedyz treningowe ,te poza silownia ? jesli tak to po ile ,czy to wzmocni jakos miesnia ? moze troszke wyrzezbi ? czy jednak przeszkodzi w regeneracji ?

... w ogole powiedzcie mi jak tacy ludzie trenuja ,jestem w szoku od podziwu ; d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Jeszcze jedno pytanie ,czy jesli zmienialem plan treningowy , zrobilme tak bo slyszalem ze nie cwiczyc wedlug jednego dluzej jak 2 -3 miesiace bo miesien sie przyzwyczaja ... czy jesli teraz zmieniam ,to moge znow ciwczyc wedlug tego ,wedlug ktorego cwiczylem przed obecnym ? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Trening pozycji gimnastycznych przede wszystkim + ćwiczenia siłowe z własnym ciałem. Jak chodzisz na siłke to w DNT nie trenuj bo do niczego to nie doprowadzi. Możesz zrobić tak: 2x w tygodniu siłka i raz trening tego typu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
panowie jakas odzywke co by podbila mase ? : ) co polecacie ,cos w granicach do 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Z odżywek proponujemy:
- wołowina
- drób
- ryby
- jajka
- twaróg
- ryż
- makaron
- kasze
i tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jacek88zs

pierwsza zasada przestań patrzeć na takich ludzi a pozniej myślami ich gonić lub marzyć , trening cierpliwość , systematyka ty jesteś tu a on na filmiku ogarniasz??

takie zabiegi moga cie doprowadzić do przetrenowania i konkretnego zastoju wraz z cofaniem sie w postepie.

odzywki już napisał DAREK

CO JEST WAŻNE

odpowiednia ilość makroskładników dostarczonych z naturalnej żywności.
odpowiedni wypoczynek brak SNU - brak testosteronu , wiec nic ci nie da żaden suplement jeśli nie bedziesz dbał o podstawowe tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Tak jest ; ) ! najgorzej sie w tym wszystkim zgubic ...i trzeba uwazac. A odnosnie diety ,to naprawde ja trzymam ,prawda ze nie moge co posilek jessc miesa ,ale raz dziennie sie to zdarza, a tak to zazwyczja posilek co 2,5 -3 godziny ,ryzyk ,makaronik ,kasza : ) ,a o odzywke pytalem tak zeby podbic kalorycznie diete ,badz uzupelnic bialko , wiecie o co chodzi : ) bo chyba z diety wiecej nie wycisne u siebie, po kazdym posilku pelny jak studnia : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Tobie tylko wydaje się, że "trzymasz" dietę, skoro -jak twierdzisz- "raz dziennie zdarza się" jeść mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jacek88zs

proponuje wejść do działu ODZYWIANIE i tam czytać , poświecić chwile a powinneś pewne sprawy ogarnać , co najwyżej czasem dobrze dostarczyć białko bo czesto wystepuje problem z dobra jakościa tego składnika .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Jak mus przestudiowac ...tak tez zrobie ,bo pewnie nie wszystkie bialka dobrze przyswajalne ,jakosc itd ,rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Przez wiekszość swojego stażu skupiałem sie na treningu i odnosiłem marne sukcesu , zaczełem sie tak samo skupić na odzywianiu i regeneracji i postęp do tej pory mnie zadziwia WARTO!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
O prosze ...faktycznie mysalem ze wiekszosc sukcesu zalezy od treningu mianowicie rownomierne przerwy nie przekraczajace 1,5-2 min itd . Co do diety to przykaldalem uwage w sposob = posilek co 2,5-3 godz ,musze przerzucic jakeis artykuly o odzywianiu ,a co mzoesz powiedziec odnosnie regeneracji ? : ) kumple polecaja ze jesli chce wyrownac np nierownomiernie maly biceps do tricepsa to mam robic 2 x w tyg biceps i inne ,sroda i sobota no niby regeneracja dobra bo po dwa dni przerwy pomiedzy ,jestem na etapie gdzie zaczynalem z reka 30 cm ,a teraz mam 37 po ponad roku stazu , czy powinienem sie do tego zastosowac ? badz odpuscic ? bo czasami popadam w paranoje ,ze za slabo wysilam biceps i nie idzie ,a robie po 3- 4 cwiczenia na ta partie ciala przykladowo - hantlami stojac na przemian 12 10 8 8 , gryf prosty 12 10 10 , modlitewnik lamany 12 10 10 i mlotek 12 10 10 ,podkresle ze chcialbym przytrzymac rozwoj bicepsa ; )

Zmieniony przez - jacek88zs w dniu 2011-11-05 17:55:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Partia 2x/tyg

Następny temat

Ktory plan najlepszy / ocena planu

WHEY premium