SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Wypowiedzcie się! Czy robicie pompki? Macie jakieś plany treningowe(aby robić jak najwięcej), czy pompujecie dla zdrowia/sylwetki? Podziel się swoją opinią!

Kaliszok, pozdrawiam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nie spamuj na forum i nie rob kilka tematow o to moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Nie wiem o co Ci chodzi. Jeżeli nie masz nic sensownego do zaoferowania temu tematowi to proszę: nie wypowiadaj się. Mam dwa tematy w dziale "Sporty ogólnorozwojowe", obydwa różnią się od siebie diametralnie. Jeden temat jest do swobodnego wypowiadania się o pompkach,jako sporcie ogólno rozwojowym, a w drugim podaję jak ja dążę do celu, aby stale się rozwijać. Przepraszam, ale nie rozumiem takich ludzi jak ty, którzy za wszelką cenę próbują zepsuć dyskusję. Jak będziesz chciał następnym razem coś napisać to spróbuj to poprzeć jakąś logiczną argumetacją. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!

Kaliszok, pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
mogles to zrobic w jednym temacie ale dobra,ja robie czesto pompki jak gramy z kolegami w kosza to rzucamy osobiste i kto nie trafi pompuje rokord to 105 pompek musialem zrobic ciezka sprawa ale da sie :) sylwetke ciezko przez pompki zbudowac ale jako dodatkowy element do treningu na klatke moga byc :) sa rozne rodzaje pompek zobacz sobie w treningu domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
pompki na palcach sa swietne;normalne pompki to ja robie z palcem w dupie ale jak sie ma slabe palce to ciezko jest robic pompki na palcach polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
4Mario- Dla mnie nie ma kompletnie żadnej różnicy. Gram w siatkę i mogę sobie robić na palcach, pięściach i standardowo- bez różnicy. Niestety dopiero ćwiczę, ale trening czyni mistrza!

Kaliszok, pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
smieszny jestes jesli nie widzisz roznicy
"Gram w siatkę i mogę sobie robić na palcach, pięściach i standardowo- bez różnicy."
wedlug twojego toku myslenia po co robic inne rodzaje pompek skoro nie widac roznicy?
zrob sobie pompki na samych kciukach albo na malym palcu:D to moze sobie palca polamiesz i zrozumiesz roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Ale po co robic pompki na placach,kosciach i co tam jeszcze mozna wymyslec zadaniem pompek jest rozwiniecie miesni klatki bicepsa tricepsa w mniejszej roli plecow (tak pisalo kiedys w jakiejs gazecie) to robcie je normalnie bo jezeli bedziesz robil na piesciach to daje na te same miesnie a tylko sobie koskti pozdzierasz no chyba ze jestes fighterem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
na palcach, to moze coś da bo niby sie reka powieksza czy cuś, ale na pięsciach to głupota raczej, bo jedynym efektem to poprostu zmniejszenie czułosci na ból w kostkach, czyli jak komuś walniesz to nie bedzie cie bolało , ale to nie zadne cwiczenie wytrzymałosci tylko niszczenie komórek nerwowych, tak samo jak klęczenie na butelkach szklanych itd. (kumple kiedyś tak robili).

A co do pompek to kiedyś robiłem ok. 80 teraz znów zaczynam robić ale ciezko to idzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flaga...

Następny temat

Pompki- plan treningowy.

WHEY premium