SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompa-cykl treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 515
W tej rampie ostatnia seria to maksmylany cięzar ktorym dam rade zrobic jedno powtorzenie? ;o

I jeszcze co do obwodów. Czyli mam te 3 obwody 3x powtórzyć, tak?

W interwałach ile razy maksymalnie mam powtórzyć ten układ 30/30s?Bo 5 min to w sumie mało:P? Do 20 min przy interwałach dojść czy mniej?

Zmieniony przez - pompa57 w dniu 2011-02-13 15:57:39

Zmieniony przez - pompa57 w dniu 2011-02-13 16:01:04

This is Pompa. Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak wychodzi w rampie ostatnia seria to takie teoretyczne bicie rekordu dla danego dnia, dlatego chcialabym widziec te treningi by korygowac obciazenia.

tak obowd 3x

nie wiem jak u ciebie z forma ale dobrze interwaly zaczac od 5 x 30/30 i co tydzien dodawaj jeden. Najwazniejsze bys wyprula z siebie flaki w sprincie i ni eopadala zupelnie w biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 515
Najpierw jeden obwod,potem drugi itp? Czy najpierw 3x pierwszy obwod,potem 3x drugi obwod ?

This is Pompa. Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
3x pierwszy obwod i dalej nastepny 3x i dalej nastepny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 515
Ze względów zdrowotnych byłam/jestem zmuszona wstrzymać się z treningiem. Od poniedziałku ruszam pełną parą.
Dieta trzymana perfekto,oprócz 14 lutego(chłopak zabrał mnie do restauracji,a potem zrobił mi niespodziankę-upiekł sam ciasto). Jestem na ok. 1700kcal,więc zbliżam się do ustalonego pułapu. Ostatnio zaczęłam tyć. Nabrałam trochę "masy" w ramionach,udach i talii. Mam nadzieję,że spadnie to w ciągu pierwszych tyg. treningu.

This is Pompa. Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spadnie, co tydzien bedziemy dopasowywac na tym to wszytsko polega.
Jak bylas na niskich kaoriach i nie daj Boze na LC to wode nabralas.

czekalam na ciebie dobrze ze wracasz to czekam na meldunki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 515
Jestem juz po treningu silowym i obwodowym wg Twojego planu. Mam pare pytań:) Czy nie uwazasz, ze w teningu obwodowym jest za duza objetosc treningowa? daje sobie z nim rade, ale jest ciezko Co do silowego to moj chlopak byl trojboistą i sugerowal mi zebym robila po 5 powtórzen, max schodzila do 3 w ostatniej serii, ale on nie ma doswiadczenia w kształtowaniu sylwetki i nie wiem czy ma racje. Co o tym myslisz?
Wyjasnij proszę co ma na celu to jedno powtorzenie na koncu rampy w serii łączonej, skoro i tak nie jest to obiektywny obraz mojego progresu silowego?

This is Pompa. Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pompa proszę cie o wpisanie obciążeń i rozpiski jedzenia, nie jestem w stanie kontrolować twojego treningu ani diety bez tego by wymusić na Tobie odpowiedni progres
A.nie jest to trening lekki i po to on jest, masz sie znaleźć w piekle i tylko ci sie wydaje w tej chwili ze ci jest ciężko, wiec pytanie o objętość jest słuszne dla treningu masowego ale to jest trening odchudzający gdzie
b. dysputa na temat ilości powtórzeń jest bez sensu, ty masz trening sylwetkowy nie trójbojowy, nie wytrzymałościowy czy pod SW, w dwoch dniach tego planu treningowego masz Rampe gdzie bezwzględnie co tydzień będziesz bila swoje rekordy z poprzedniego treningu na ile dasz rade i to będę pilnować, jak zaczniesz wklejać rozpiski zamiast filozofować

Chcesz by tłuszcz płonął , chcesz mięśni to nie kombinuj tylko zap..dalaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto chętny

Następny temat

pytanie o trening i nie tylko

WHEY premium