SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy doborze kalorii do wysiłku fizycznego na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Cześć, jako że jestem na redukcji bardziej tłuszczowej, bo 120B/149WW/97T (1947 kcal) i ćwiczę:
Poniedziałek siłowy + cardio 40 min po treningu
Wtorek wolne + cardio 40 min
Środa siłowy + cardio 40 min
Czwartek siłowy + cardio 40 min
Piątek siłowy
Sobota 40 min cardio
Niedziela 40 min cardio
Pomógłby ktoś z tym ile kalorii spożywać na tej redukcji? Chce się maksymalnie wyciąć do sucha i zrobić reverse, aczkolwiek jak jest w pasie mniej i na wadze coraz mniej (200/300g spada na dzień, a różnica między wczorajszym dniem a dzisiejszym to aż 500g) tak mam wrażenie że np. brzuch robi się coraz bardziej miękki no i mi ubywają same mięśnie.
Dodam że jestem mężczyzną 18 lat 164 cm, na dzień dzisiejszy 59,2 kg na czczo (tak wiem że mało, ale jednak brzuszek trochę odstaje i fajna krata jest dopiero widoczna kiedy spuszczę powietrze i to w dodatku w lustrze a jak wspominałem mój cel to wycięcie się porządnie)
Podejrzewam że mam odjąć trochę cardio i podnieść kcal, ale tak się rozbujałem że już nie wiem jak sie za to zabrać... W dodatku nie czuję abym miał za dużo wysiłku i występowało jakiekolwiek przetrenowanie, organizm się już chyba przyzwyczaił do takiego wysiłku... Dlatego boje się, że jak coś z kcal podniosę albo obetne z cardio to z drugiej strony nic nie będzie schodziło (taka psycha)
poniżej zdjęcie sprzed paru dni na którym spuściłem powietrze z brzucha.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Ładnie jest dodawaj powoli kalorii, aeroby możesz spokojnie zamieniać je na interwały . Jak z suplementacją ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Wiesz co wolałbym zostać przy tych aerobach bo na prawdę miło mi się je robi, tak sobie dzisiaj myślałem żeby sprawdzić od jutra taki rozkład makroskładników i zostawić wszystko tak jak było i waga tak szybko nie leciała bo mi się nigdzie nie spieszy: 2300~ kcal 142B/253WW/79T
Jeśli chodzi o suplementację to nie biorę BCAA ani nic innego na katabolizm, ogólnie nigdy nic nie stosuje

@Edit.
Wziąłem sobie do serca to co mówiłeś ze stopniowym dodawaniem kalorii zamiast od razu wrzucać nie wiadomo ile, dałem sobie tak jak jest w załączniku poniżej. Postanowiłem też zwiększyć ilość węgli a zmniejszyć tłuszcze, chyba lepiej się tak będę czuł bo przynajmniej teraz jak zjadam ich więcej to czuję wszędzie zakwasy, ogólnie jestem naładowany. W treningach nic póki co nie będę zmieniał. Zobaczę jak mój organizm reaguje na te makroskładniki i ilość kcal, oczywiście warzywa też są w jadłospisie tylko ich nie podliczałem w bilansie.








Zmieniony przez - holloweek w dniu 2016-01-15 21:06:15

Zmieniony przez - holloweek w dniu 2016-01-16 09:33:57

Zmieniony przez - holloweek w dniu 2016-01-16 10:33:18

Zmieniony przez - holloweek w dniu 2016-01-16 10:40:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie masy ! POMOCY !

Następny temat

Co zjeść na 40 min przed treningiem?

WHEY premium