SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy z Grekami zremisowali a Szczęsnego z boiska wy.je.ba.li

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
CT nie było tak wysoko do tego jak się wydaje, a niżej nie szło bo otwór na tą śmieszną regulację skosu, a pod nim to i tak dusiło to po co haki
ale jak nie masz nikogo do asekuracji, ani nic to podświadomie jesteś słabszy i np. zrobisz 8pow. jakimś ciężarem i myślisz juz ze 9 nie dasz rady i odkładasz, a jak ktoś asekuruje to tym samym zrobisz 10 powtórzeń

na ale strach na niej było ćwiczyć, stojaki odchylały się do tyłu, a na skosie to już w ogóle ale człowiek młodu, głupi to kupił byle co

Cinol no ba, byś zobaczył moje inne patenty

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to fakt. zawsze lepiej jak ktos asekuruje. a im silniejszy tym lepszy. psychika idzie do przodu to i p******niecie jest mocniejsze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Też na początku jak ćwiczyłem miałem taką ławeczkę , ale poźniej ja sprzedałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
w sumie moja pierwsza to była z 2 klocków drzewa, deski obitej starą gąbką z foteli i nawet z drewnianymi stojakami ta 2. a jako trzecią kupiłem Marbo i jakoś mam do dzisiaj, szału nie ma ale jakoś idzie ćwiczyć, bo siły też nie ma

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sasiad to co tam jeszcze za projekty masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe a dużo niecodziennych rzeczy porobiłem za łepka lubiłem se pomajsterkować coś, później mi przeszło, chyba doszedłem do wniosku ze jak mi nie płaca za robotę to pie*dole nie robie a po drugie pojawiły się bardziej twórcze zajęcia %

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry mecz Ukrainy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a ty co za jeden ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Cześć Pany, ale wyyebany jestem...masakra..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciągnięcie klatki

Następny temat

Trening na siłę i HIIT

WHEY premium