SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy z Grekami zremisowali a Szczęsnego z boiska wy.je.ba.li

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja bym szedl na informatyczne. chyba ze masz cos ciekawego na oku. ja zrobie budowlanke a potem zrobie dwuletnie w swoim zawodzie i kapucha bedzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak tylko jezeli chodzi o pozostale przedmioty (matma) to mam na poziomie LO a jak pojde na studia to nie wiem czy dam rade ogarnac
a u ciebie jak z nia jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
YAPA KONIE RUSCY POBILI POLAKÓW A WY TU SIEDZICIE WIO BRONIC NARODU BD OGIEN NA MECZU POLSKA RUSJAN

www.pajacyk.pl
lubie placki ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
slabo. polowy jak nie wiecej materialu na studiach nawet nie mialem w technikum. korki trzeba brac. jedyny ratunek zeby jakos sobie poradzic. albo kombinowac w inny sposob;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a robote po tech po znajomosci czy normalnie znalazles ?
bo to tez dosyc istotne bo dobre studia (zaoczne tylko wchodza w gre) nie sa najtansze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja robie zaoczne. na normalne nie ma czasu. w zawodzie zaczalem pracowac 2 lata po szkonczeniu szkoly. przez dwa lata robilem w dwoch firmach a potem trafila sie robota w zawodzie to odrazu sie przenioslem

ch** z ruskimi. kto wierzyl ze to grzeczny i ułożony narod to chyba nigdy nie widzial meczu z ich ekstraklasy i co tam sie dzieje na i poza stadionem. mysle ze w Warszawie nie bedzie spokojnie i to ruski beda lezec na glebie

jak m.in. przed meczem Legia-Spartak. chcieli przy kozaczyć a jak sie skonczylo kazdy wie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
DOKLADNIE

www.pajacyk.pl
lubie placki ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patrzac po tym filmiku to chyba stewardzi dostali od uefa zakaz bronienia sie w takich sytuacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
obrona nic by nie dala. za malo ich bylo, nie mieli tarcz i palek. stewardzi to zwykli ludzie, to nie jest profesjonalna ochrona. natomiast "kibice" z rosji to wyszkoleni zawodnicy. widac na filmiku ze kilku wie o co chodzi w tym "sporcie" i ze nie sa tam z przypadku

pytanie pozostaje gdzie byla policja i ew wojsko ktore tez mialo ochraniac euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dupa. nie jade do szkoly. nie chce mi sie. wczoraj 5 piw, potem 0.5 wodki, nie dam rady
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciągnięcie klatki

Następny temat

Trening na siłę i HIIT

WHEY premium