SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy z Grekami zremisowali a Szczęsnego z boiska wy.je.ba.li

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132726

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
hrhr. ja moze forme zrobie to pjerdolne jakis temacik moze, ciekawe czy ktos wiecej pamieta Herka

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dobra spadam panowie. do uslyszenia. narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Herek jaki temacik? dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
albo i od asfaltowych bo tez ich w Wiedniu pelno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
to dobrze, ja bede we wrzesniu w uk prawdopodobnie juz, ziomekw raca na miecha, hallamy a potem do roboty

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GainerTeam
hrhr. ja moze forme zrobie to pjerdolne jakis temacik moze, ciekawe czy ktos wiecej pamieta Herka


ja nick kojarze ale chyba nie gadalismy zbytnio, bo w spamie psos sie pojawilem z dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
tam trzode robilismy to kazdy nas kojarzył. Buli j**ac dziennik, wyrosłem z tego

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja pamietam jak kiedyś Herek byleś na redu i jadłeś golonke bez tego tłuszczu i każdy Ci mówił, żę to nie jest golonka, że ten tłuszcz sie tylko liczy:D pamietam to jak dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
hahaha no ktos zaj**ał hahah. żartownisie k***a hrhr. teraz dopiero to jest redukcja prawdziwa dam jakis before/after nawet moze jak bedzie git, ale nie bedzie tak ze hvj z tego

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
aa ćwiczysz cały czas bez przerwy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciągnięcie klatki

Następny temat

Trening na siłę i HIIT

WHEY premium