SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy z Grekami zremisowali a Szczęsnego z boiska wy.je.ba.li

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe, robią wałki jak uj, po warsztatach co się dzieje to też masakra, a jak dobrze zrobiony, to ktoś nie bardzo ogarnięty nie ma uja by poznał.

Kolega kiedyś kupił S4 wszystko pięknie ładnie, but jak uj (bo prawdo podobnie miał 300KM) wszystko git, a po 2 dniach se go myje, komorę silnika, znajomy do niego podszedł, patrzy a on na przebijanych blachach
sprzedający oczywiście wielce zdziwiony ziomek jeszcze chciał go sobie zostawić, tyle zeby mu opuścił w takim razie, ale pewnie wolał za tą samą kase sprzedać komu innemu

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
wałek za wałkiem teraz na wszystkim jest
a co do silnika to teraz już nie trzeba informować, zmieniać dowodu i wg. jak zmieniasz silnik

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no to już z 3lata chyba jest. ale to nie chodziło o numery silnika, tylko budy. a w ramach sprostowania to S6

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
wiem, wiem, tak tylko nawiązałem do numerów silnika

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ziomka mam, ale ten to już ma strasznego pecha, az mi go szkoda niby ogarnięty w temacie samochodów itd. ale zawsze jak pojedzie gdzieś do komisu to zakręcą nim jak cygan słońcem i kupi jakiegoś rupcia, w którego wsadzi w uj siana na wyremontowanie i znowu zamieni na coś ujowego, kiedyś kupił Peugeota tak krzywego ze aż oczy bolały jak się patrzyło na niego

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie najwieksza glupota jest kupowac w komisie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no najlepiej to od kogoś bezpośrednio, a jak w komisie to wiadomo że trza 3x bardziej wszystko sprawdzić

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Peugeot to nie samochód

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe to też racja, w sumie jak wszystko Francuskie ekstremalne

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
siema

Ruska kvrwa oleoleole

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciągnięcie klatki

Następny temat

Trening na siłę i HIIT

WHEY premium