SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy z Grekami zremisowali a Szczęsnego z boiska wy.je.ba.li

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
hehe.ok. jak bede potrzebowal pomocy w 1 cyklu to tez pomozesz? odezwe sie kiedys na maila. po co masz znowu stracic konto;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to prawda ze kazdy moze byc duzy ?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jak bedziesz jadk kilo makaronu to tak;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
nie potrzebne studia farmaceutyczne zeby je zrobic, wystarczy sie znac i miec glowe na karku, co to za problem podzielic odpowiednio proszek, dodac bb, ba i olej np z pestek winogron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no nie ma problemu pisz tutaj to jest spam tu i tak rzadko moderatorzy wchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta a potem sto kont potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
oglądałem taki filmik kiedyś, nawet nie wiem czy tu na forum kiedyś nie było, jak dwóch młodych ziomków w jakiś domowych warunkach pykali jakieś soki nie pamiętam co to było, na skomplikowane nie było. Szukałem przepisów też znalazłem na jakiejś angielskiej stronie albo us i było krok po kroku co zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ok. to sie odezwe jeszcze. pierwszy planuje zrobic w pazdzierniku a drugi ok lutego-marca wiec jest jeszcze czas;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no pewnie wystarczy dobry chinczyk i bedziesz mial proszki, o bb, ba i olej nie trudno, gorzej z filtrem strzkawkowym za tym juz trzeba polatac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciągnięcie klatki

Następny temat

Trening na siłę i HIIT

WHEY premium