SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy z Grekami zremisowali a Szczęsnego z boiska wy.je.ba.li

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
sąsiad czuwa

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Nie chce pisac bo ktos zaraz wpadnie i mi bana da za namawianie
Kazdy zyje wlasnym zyciem, ja cos tam sie znam na mechanizmach dzialania sterydow i peptydow, wiem cos na temat endokrynologii więc wiem co i jak zrobić żeby było jak najlepiej dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No racja nie ma co tutaj rozmawiać na takie tematy AAa z supli co stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
wierz lub nie, nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
tutaj wierze bo jedyne co potrzebne to białko wg mnie i kreatyna co jakiś czas(chociaż w jej działanie to tez tak wierze i nie.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
kreatyna akurat dziala i to widac i czuc. Bialko, juz kiedys pisalem na forum o tym. Profesjonalni kulturysci nie stosuja bialek w proszku w ogole, lub jesli juz to naprawde rzadko. Powoduja, ze skora staje sie grubsza, sa prekursorami estrogenow itd. Zamiast pieniedzy na bialko to wydaj na kurczaka, inne mieso lub rybe. Naprawde bialko z proszku nigdy nie bedzie sie rownalo z bialkiem z miesa lub ryby, lepiej zjesc mniej bialka z miesa niz wiecej ale z proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja to tylko stosuje po treningu, a co do kreatyny to brałem ją wtedy gdy dieta była z dvpy wiec i efektów nie bylo.

A co do białka z proszku to nie porównuje wiadomo, mieso buduje mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Buli jak byś zobaczył przy jakim trybie życia ja brałem kreatyne i podziałała, to byś zmienił zdanie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No ja Ci mówie jakie ja mam odczucia, ale może teraz nie bede brał mono tylko jabłczan? zobaczymt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
może za małe porcje, lub coś, zresztą na każdego inaczej działa, ja brałem 2 razy za pierwszym to też prawie 0 efektów, a za 1 warunki regeneracyjne itd. były o dużo lepsze, za drugim zadziałała ładnie, co prawda z innej firmy, ale przy krecie to ponoć bez różnicy.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciągnięcie klatki

Następny temat

Trening na siłę i HIIT

WHEY premium