SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie podchwyt do bicepsów?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 167
Witam. Z powodów zdrowotnych miałem przerwę w treningu na siłowni. Kiedy zacząłem się czuć lepiej, postanowiłem wrócić do formy po trochu, od pompek i drążka. Bardzo fajnie robiło mi się na bicepsy podciąganie podchwytem i szybko wróciła siła w bicepsie i przedramieniu. Planuję powrót na siłownię ze standardowym planem na start: klata+biceps,plecy+triceps i nogi+barki. Nie lubię robić klata+triceps, plecy+biceps,nogi+barki , bo po klacie ciężko mi robić coś z tricepsem, tak samo po plecach z bicepsem, więc na razie standardowy plan, może później pomyśle o jakimś push/pull. Mniejsza, otóż moje pytanie czy można dać ze 3 serie podciągania podchwytem do bicepsów i czy nie będzie za dużo to przeszkadzało kiedy za 2 dni będę robił plecy i podciąganie nachwytem, staram się raczej pracować bicepsem i ograniczać rolę pleców inaczej niż w nachwycie. Czy takie podciąganie nie będzie potem przeszkadzać w treningu pleców?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Z tego co piszesz, to laczysz na jednym treningu plecy + biceps, wiec nie bardzo rozumiem w czym jest problem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 167
Zamierzam robić Klata+biceps, Plecy+triceps, Nogi+barki. Źle mi się robi na jednym treningu plecy+biceps bo po dobrym treningu pleców biceps już jest nieźle spompowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zrób to zobaczysz czy przeszkadza czy nie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
smialo możesz robic jak będziesz dobrze izolowal prace bicepsów przy podciąganiu to najszerszy będzie niewiele wówczas pracowal


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2015-06-15 19:44:05
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój siły klatki( rozpiska ćwiczeń do oceny)

Następny temat

Czy to Ginekomastia?

WHEY premium