SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Mogę zamienić podciągnie się na drążku nachwytem(nie do karku tylko normalnie), zamiast przyciągania do klatki na maszynie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 812
Podciąganie nachwytem jest o wiele trudniejsze niż podchwytem, ale daje lepsze efekty - rozbudowuje plecy.

SOGUN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Oba ćwiczenia rozbudowują plecy dla ścisłości, podciąganie podchwytem jest łatwiejsze z powodu dość mocnego zaangażowania się bicepsa w ćwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
przepraszam ze sie tu wtrącę ale potrzebuje namiary na trening na drążku do podciągania i jakieś informacje na ten temat. Robie trzy ćwiczenia i nie wiem czy dobrze. W ladiesSFD sie pytałam ale one tam zajęte są i nikt mi nie odpisuje. pozdrawiam

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
pewnie w odpowiednim czasie odpisza , przeciez moderator działu nie siedzi 24h na dobe na forum , poczekaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
to bylo juz kilka dni temu, ale trudno :) , moja wina ze nie mam swojego dziennika i tylko sie tu pałętam i podpatruje :P

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Milutek załóż swój temat jeśli nie odpisują tam to może być i u nas i podaj wyszystkie informacje i o co dokładnie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Ponoć podchwytem jest łatwiej a mi właśnie lepiej nachwytem może dlatego, że mam mocniejsze plecy, sam nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
i git.
podciagaj sie nachwytem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym moge brac Metanabol

Następny temat

początki

WHEY premium