SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Witam :)

Od roku chodzę 4 x w tydoniu na siłownie przez ten cały okres treningu cały czas robiłem trening na masę.I otóż zaczynam się powoli zamartwiać nad jednym gdyż chcę iść do szkoły wojskowej a wiadomo na uczelniach tych kładzie się nacisk na min podciąganie na drążku ... Ćwiczę już ten rok w każdym swoim planie miałem ten drążek w planie wykonywałem go zawsze z pomocą partnera ; wykonywałem w np 1 planie podciaganie na drążku a w drugim ściąganie drążka do klatki na wyciągu górnym . Obecnie nie mogę się podciągnąć ani razu.

Waga 93 kg
Wzrost 193 cm

Proszę o rady co z tym począć czy ktoś stosował jakiś trening który dał mu pożądane efekty ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ile razy się podciągniesz?

Postaw na podstawy, wyciskania, martwy ciąg, podciąganie a nawet przysiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Nachwytem sam nie dam rady ani razu ...

WL- kończę serie na 90 kg x 6
Mc- 100 kg 12 x więcej sie boję ze względu na kręgosłup
Przysiad 130- 10 x
Maxów nie mierzyłem ale postaram się zmierzyć jeszcze :)

Dodam że mam 15.5 lat ale powoli myśleć trzeba :)

Zmieniony przez - Wisnia1945 w dniu 2013-04-06 17:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to czas zacząć z pomocą, po kilka serii razy max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Właśnie problem jest z tym że od poczatku swojej przygody z spotem siłowym robię z pomocą 3 x 12 10 8
Natomiast samemu bez szans . A boję się tego że jak przyjdą testy wojskowe bd kazali sie podciągać to przynajmniej to 10 powtórzeń pasuje mi zrobić tylko że będzie to ciężkie ponieważ biorę pod uwagę wzrost a wraz z wzrostem duża waga idzie w parze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
zacznij z pomoca i niech kolega z czasem coraz slabiej pomaga az sam zaczniesz sie podciagac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
A może gdybym spadł z wagi w jakiś sposób ... Tyle że jeżeli chodzi o poziom bf jest dosyć niski 10 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ja waze prawie 90kg i sie podciagam z przyczepionym krążkiem , wiec Twoja waga ma tu małe znaczenie

poprostu trening, trening i jeszzce raz trening , nie zapominajac o odpowiednim odzywianiu

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-04-06 17:49:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Spróbuje zmienić plan treningowy pod dynamikę zobaczę co będzie . A co sądzisz o tym planie ponieważ kiedyś czytałem żeby wyskoczyć złapać sie drążka i powoli samemu opuszczać (faza negatywna) i powtarzać ten proces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 458 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2667
WL- kończę serie na 90 kg x 6
Mc- 100 kg 12 x więcej sie boję ze względu na kręgosłup
Przysiad 130- 10 x
gratuluje, "byk" jestes, czy raczej chudzinka/

Ryż, kurczak I kreatyna zrobią z ciebie... kawał chlopa.



ZAGŁOSUJ!

__________________________________
http://sonda.hanzo.pl/sondy,189203,1dY5.html

http://sonda.hanzo.pl/sondy,189210,7b49.html
__________________________________


ZAGŁOSOWAŁEŚ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Jak na swój wiek ludzie mówią że jestem solidnie zbudowany sam nie potrafię się ocenić niska samoocena .. :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy z właściwą dietą aby szybko przybrać masę mięśniowa.

Następny temat

Co robić?

WHEY premium