SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie + nitrobolon

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Witam wszytskich. Mam prośbę czy mógł by ktos mi rozpisać plan w podciąganiu różnymi sposobami zeby poszła siła głównie. Obecnie podciągam się około 8 razy max. Chcę dojść do jak największej ilości w jednym podejściu. Dołożyłem sobie nitro zeby troszkę sie wspomóc, ale najpierw potrzebny mi dobry plan. Z góry dzięki wszystkim za wskazówki.

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja zacząłem od 10kg bylo ciezko, z czasem coraz lzej teraz nie cwicze na drazku ale z siostra (6 lat - 20kg ) te 5-7 razy sie podciagne

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Najwazniejsza jest cierpliwosc...
Podciagaj sie systematycznie to z treningu na trening bedziesz robil wiecej powtorzen.

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
eee co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
JA mialem goscia na silce co dzien robil swoj max a calej parze. Zaczol od 4-5 a tearz mu wchodzi w dobry dzien 20-23. Tylko podciagaj sie bez zadnych osustw. Rece do wyprostu, POdciagneicie do samej brody itp. POzdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Ciekawe czy jeszcze ktos cos poradzi... Wszystkim dziekuje za wskazówki

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Widze tutaj sprzeczność, bo najpierw piszesz, że chcesz żeby poszła ci siła a potem mówisz że chcesz zrobić jak największą ilość powtóżen a to bardziej wytrzymałość, więc wkońcu jak?

Zmieniony przez - Andrzej L w dniu 2006-10-05 18:00:53

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
trening 3 razy w tygodniu
1-2-3-4-5-6-7-8-7-6-5-4-3-2-1
podwójna piramida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
a po co ci to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Mickbar15 nie wiem czy wytrzymam taką piramidkę?? A i opłaca sie zaczynac od 1 podciągnięcia?? Może zrobić lepiej od 2 lub 3 w góre (3,4,5,6,7,8,7,6,5,4,3)?? Andrzej chyba masz rację chodzi o wytrzymałość. Moze pomyliłem pojęcia, poprostu wiem że trzeba mieć dużo siły żeby podciągać się dużą ilość razy na drążku.

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Witaj, wklejam ci fajny artykuł Czawaja. Powinieneś w nim znaleźć wszystko co potrzebne.

https://www.sfd.pl/temat251613/

Zasadniczo jakkolwiek byś nie ćwiczył, zawsze to coś da. Na początku zawsze siła i wytrzymałość mięśni rosną najszybciej - bo po prostu rozruszasz się, więc pomimo iż najciężej dodać te początkowe powtórzenia, to myślę, że stosunkowo szybko powinno pójść. Nawet przy klasycznym treningu siłowym powinieneś móc dodawać 1 powtórzenie co trening.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Krzych dzięki za linka, czytałem już wczesniej ten artykuł Czawaja i dał mi dużo do myślenia,zreszta tak samo jak śledzenie Twoich postów dotyczacych podciąganiu się na drążku. To właśnie dzięki nim przeszedłem można powiedziec metamorfoze którą opisałem w innym poście https://www.sfd.pl/temat290502/. 

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 4 dniowy prosze o ocene:)

Następny temat

Pomocy! plan treningowy!

WHEY premium