SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy z youtube (daniel ortęga)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
Wypowie się ktoś w sprawie poniższego filmu? na układaniu planów nie znam się dlatego korzystam z tzw gotowców i co o tym sądzicie? dodam że stosuje plan co drugi dzień






Jeszcze znalazłem taki 'plan' chociaż wydaje mi się że za dużo tego

FBW Wszystko w 3 seriach po 8-12x (co drugi dzień)

BARKI
1 Wznosy ramion w bok w opadzie tułowia
2 Arnoldki - wyciskanie hantli nad głowę z rotacją
3 Wyciskanie hantli nad głowę siedząc

KLATKA
4 Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej
6 Rozpietki na laweczce plaskiej

PLECY
7 Wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia

BICEPS
8 Zginanie przedramienia z hantlem - łokieć oparty na udzie
9 Zginanie przedramion w chwycie młotkowym siedząc na ławce

TRICEPS
10 Prostowanie ramion z hantlami za siebie w opadzie tułowia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
Z tą drugą strofą się zgodzę, a co do sprzętu to mam tylko hantle i na tę chwile mi odpowiada a co dalej? zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie chce mi się filmiku oglądać, jak wiesz to przekopiuj go co ona tam polecił. Ten w./w przez Ciebie plan nie jest kompletny. jak dopiero zaczynasz to zerknij na temat https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
Z filmiku:
5 serii po 12 powtórzeń
-Biceps : uginanie ramion z sztangielką (z łokciami lekko z przodu)
-Triceps : wyprosty ramienia z sztangielką
-Barki : wzniosy sztangielek ponad głowe
-Klatka : Pompki 4 sekundowe
-Plecy : Dociąganie sztangielek do klatki (spięcia łopatek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale dlaczego nie ma tu nóg, masz jakąś kontuzję czy coś ?

Dysponujesz jakimś sprzętem do treningów ?
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
Cwiczenia na nogi mam, dysponuje hantlami dlatego pytam się w sprawie tego filmiku czy ćwiczenia moga być czy coś lepszego, mam 167 wzrostu w wieku 19 lat i waże około 65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To są jedne z podstawowych ćwiczeń więc ok ale zaczy na się od ćwiczen na największe grupy czyli tak
nogi wykroki lub przysiady z hantelkami
plecy wiosłowanie
klatka niech będą pompki, też można robić wyciskanie z ziemi czy położyć cos pod plecy by zwiększyć zakres
barki wyciskanie hantelek w siadzie lub staniu
biceps moze być uginanie
triceps wyprosty lub np odwrotne pompki na krzesełku
brzuch masz sporo ćwiczen do wyboru.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9868
masz drazek? lepszy od wioslowania bedzie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
Niestety drążka nie mam :D

A co do wyżej postu, do tego filmiku chciałbym dorzucić jeszcze:

BARKI (wyrzuce to z filmiku i dodam któreś z tych ćwiczeń na barki, zastanawiam się nad 2 i 3, bez tego 1)
1 Wznosy ramion w bok w opadzie tułowia
2 Arnoldki - wyciskanie hantli nad głowę z rotacją
3 Wyciskanie hantli nad głowę siedząc

KLATKA - mozliwe ze dorzuce, wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej

PLECY
- Wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia

BICEPS (wyrzuce to z filmiku)
- Zginanie przedramienia z hantlem - łokieć oparty na udzie
- Zginanie przedramion w chwycie młotkowym siedząc na ławce

TRICEPS:
- Pompki na krzeselku

I jesli taki trening (nazwe go fbw) bede wykonywal co drugi dzień od 3-5 serii po 12 powtórzeń to będzie dobrze? przerwa pomiędzy serią to około minuta-półtorej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
A jaki masz cel ? Nie oszukujmy się, bez sprzętu nie jestes w stanie zbudować solidnej sylwetki.
A trening z filmu ? Cóż, z tego masy nie będzie. Zwykłe pompowanie a mięsnie potrzebują napięcia mechanicznego.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
Mam 167 wzrostu, w wieku 19 lat i ważę w granicy 65, może nawet trochę więcej i moim celem jest zwyczajnie mięśnie uwidocznić bardziej, diety jako tako nie mam ale wiem ze da sie tez jakis osiagnac cel bez dokladnej diety, bedac grubym i przechodzac na redukcje jadlem normalnie i mialem fajny efekt.. zreszta sa osoby ktore nie stosuja zbytnio diety i maja swietne efekty, nawet jedzac fastfoody i slodycze - m.in kura workout ale kwestia ciezkich treningow a ja nie zamierzam byc jakims koksem w miesniach ani startowac w jakichś zawodach takze chodzi mi bardziej o zwiekszenie swoich miesni, bardziej uwidocznić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
To trenuj. Bez sprzętu i tak za wiele nie wymyślisz. Ale jeśli chcesz budowac mięsnie to musisz dostarczać odpowiedniej ilości kcal.

W diecie nie chodzi tylko o to, by liczyć wszystko co do grama, ale po prostu dostarczać ciału niezbednych składników odżywczych.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie kreatyny i bcaa przy siłowni i piłce nożnej

Następny temat

Trening do oceny ;)

WHEY premium