SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase do oceny... i prośba :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 833
witam
tak sobie czytam i czytam jak modywikowany jest plan kolegi przez sugestie innych..i chcila bym wiedziec w jakiej ksiazce jest napisane ze nie mozna robic klatki z plecami? po 2 lepiej miec zly plan niz nie miec go wcale..kazdy z nas jest inny i uwazam ze jesi tak sobie dobral plan niech go wyprobuje i zobaczy czy mu odpowiada..tak samo metoda treningowa juz nie wspomne o odstepach czasowych. a mam pytanie do osob ktore sugeruja tutaj plan cwiczen: jak dlugo trenuja? czy maja jakas usystematyzowana wiedze w tym kierunku? czy moze sa zawodowymi trenerami? uwazam ze na stronie http://www.kulturystyka.pl/atlas/ jest zawarte bardzo duzo zeby nie mowic wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy lub srednio zawansowany albo i nawet zaawansowany kulturysta czy trojboista..kwestja tylko odpowiedniej umiejstnosci zrozumienia tego co jest tam napisane.pozdrawiam

dzien bez treningu dniem straconym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Po pierwsze, to przy takim stażu nie proponuję (i nie tylko ja) ćwiczenia dwóch dużych grup mięśni na jednej sesji. A po drugie źle ułożony plan może bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Nie traktuj tego jako napinki, ale kombinowanie na chama niekoniecznie jest dobre (nie mówię tu o układanie planu pod siebie znająć reakcje swojego organizmu). A wybiórcze traktowanie różnych zasad treningowych może być właśnie takim kombinowaniem.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 833
lepiej miec zly plan niz nie miec go wcale -to nie oznacza ze masz miec zly plan...generalnie na forum niektorych rzeczy nie da sie wyjasnic opisac tak jak by sie chcialo. pytanie do billego:z kad masz wiezde na temat sportu, kulturystyki? moze tez skorzystam bo lubie wiedziec co i jak? bede wdzieczny. nie wydaje mi sie aby to co napisalem mialo na celu traktowac wybiorczo zagadnienia w tym temacie. co do planu kolegi moje uwagi nastepujace: jesli chodzi o triceps zaproponowano 2 cwiczenia na "francuza" proponuje jedno farncuskie a drugie w innym chwycie..bo jak wiemy triceps sklad sie z 3 glów i jak bedziesz robi tylko farncuza to pobudzasz "tylko" jedna..to samo z bicepsem choc mysle ze moglo by byc ok- kwestia poprawnosci wykonywanego ruchu. po 3 o ile dobrze odczytalem to staz treningowy wynosi 3 miesiace i uwazam ze plan jest wmiare ok ale nie dla osoby z tak krotkim stazem.

dzien bez treningu dniem straconym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 455
Cześć! Mam 18 lat 177cm 67kg ćwiczę już 10 miesięcy praktycznie bez efektów proszę o ocenienie mojego planu treningowego na masę. Z góry dziękuję.


Poniedziałek

Klata:
1.Wyciskanie sztangi na ław prostej 10,10,8,8,
2.Wyciskanie sztangi na ław skośnej 8,8,8,8,
3.Rozpiętki z sztangielkami 10,10,10,10,

Triceps:
1.Wyciskanie francuskie z sztangielkami- ile serii?
2.Wyciskanie sztangi wąskim chwytem- ile serii?

Środa

Plecy:
1.Podciąganie- 4 serie na maxa
2.Wiosłowanie sztangi w opadzie 8,8,8,8,
3.Wiosłowanie sztangielek leżąc przodem na ław 10,10,10,10,
4.Leżąc na ław. Sztangielki za głowę 10,10,10,10

Biceps:
1.Stojąc uginanie ramion z sztangą 8,8,8,
2.Uginanie ramion w siadzie na ławce skośnej ze sztangielkami 10,8,6
3.Uginanie ramienia ze sztangielką w siadze w podporze o kolano 10,8,6

Przedramiona:
1.Podchwytem 10,10,10,
2.Uginanie nadgarstków 10,10,10

Piątek:

Barki
1.Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia- ile serii?
2.Unoszenie ramion w przód ze sztangą- ile serii?
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - ile serii?
Sztruksy - ile serii?

Nogi
Przysiady ze sztangą na barkach- ile serii?
Prostowanie nóg w siedzie- ile serii?
Martwy ciąg na prostych nogach - ile serii?
Wspięcia na palcach w staniu- ile serii?
Odwrotne wspięcia w staniu - ile serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
czlowieku nie odnawiaj tematu z 1 stycznia tzn nie podpinaj sie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
pawja23 -> skup sie na diecie.

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
mam 16 lat i waze 70 kg jaki plan cwiczen mam sobie ogarnąc zeby przybylo mi masy.. kiedys juz cwiczylem 10 miesięcy i juz zaczelem wyglądac jak czlowiek. ale teraz chcem zacząc cwiczyc bez blędów ... ktos moze mi ulozyc plan cwiczen??? z góry dziękuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
a i jeszcze jaka dieta???...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Witam, sprobowalem tego treningu u siebie na silowni i wydaje mi sie ze bylby dobry dla mnie. ciekawe jak z efekatmi hmm.. czas pokaze. Dlatego moim pytaniem jest, czy dla osoby z okolo 4miesiecznym stazem (2miechy domator, ze 3tyg "robta co chceta", i okolo miesiac mniej wiecej cos ala FBW. Bede mial po tym treningu efekty? Celem jest masa. Dodam ze nie mam odpowiedniego sprzetu i prawie wszystkie cwiczenia wykonam.
Prosze o pomoc i wyrozumialosc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Obaj panowie - do poczatkujacych i odzywiania zapraszam.
I nie odswiezajcie starych tematow

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompowanie

Następny temat

POCZATKUJACY PROSI O RADE+trening,suplementy itd.

WHEY premium