SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2613

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

13

Waga

68

Wzrost

168

Staż treningowy

6m-c

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

koszykówka 1raz w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1532
Witam.Mam 13lat blisko 70kg wagi 168cm wzrostu i połroczny staż na siłowni.Czy taki plan na siłownie dla mnie jest wystarczajacy na mase?
Poniedziałek:Klatka
1.Wyciskanie na ławce poziomej 4x
2.Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 4x
3.Wyciskanie sztangi na ławce skosnej 3x
4.Rozpietki na poziomej 3x
5.Wyciskaniesztangielek/rozpiętki na skos 3x
Środa:Triceps i Biceps
1.Wyciskanie francuzkie siedzac 4x
2.Wyciskanie hantla zza głowy
3.Uginanie rąk ze sztangą łamaną 4x
4.Uginanie rąk ze sztangielkami 3x
5.Uginanie rąk ze sztangą/sztangielkami na modlitewniku 3x
6.Uginanie rąk ze sztangielkami chwytem młotkowym
Piątek:Plecy i Barki
1.Wiosłowanie 3x
2.Podciąganie sztangielki w opadzie 3x
3.Martwy ciąg 3x
4.wyciskanie sztangi sprzed i zza głowy 3x
5.Unoszenie sztangielek bokiem górę 3x
6.Wznosy barków 2x
Sobota:Łydki(Nogi)
1.Przysiady ze sztangą na barkach 4x
2.Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 4x
3.Martwy ciąg na prostych nogach 4x
4.Ćwiczenia na łąwce na nogi 4x

Proszę ocenić ten plan treningowy ewentualnie poprawic.Z góry wielkie dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Człowiek uczy się na błędach ale można się też uczyć na błędach innych ludzi. Nikt nie chce Ci odradzać tutaj trenowania i aktywnego tryby życia, niektórzy zwyczajnie doradzają Ci bezpieczniejszy i lepszy dla Twojego zdrowia sposób. Pozdrawiam i dąż do swojego celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
osobiscie nie jestem zwolennikiem treningu silowego w tym wieku.
cwiczysz sam czy pod opieka trenera?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1532
Często sam ale czasami ćwiczę z tatą żeby pomógł jak na klatke mam trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1532
To dobry plan czy zly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jak na twoj wiek-zly

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1532
A jaki był by odpowiedni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trening domatora na ciężarze własnego ciała

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Podzielam zdanie przedmówcy. Również moim zdaniem za szybko na trening siłowy, poco w tak młodym wieku się zamulać. Nie będę Ci mówił jak masz żyć i co robić, jeśli to lubisz to okej. Ja sam bardzo wcześnie zacząłem uprawiać sport a od 15 roku życia na poważnie rozpocząłem treningi kickboxingu, dopiero teraz w wieku 18 lat zaczynam przygodę z siłownią a na siłę nie narzekam. Kiedyś mój trener od kickboxingu powiedział, że trzeba mieć na czym budować mięśnie i najpierw skupić się na ogólnym koordynacją i sprawnością ciała a nie odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1532
Polroku juz cwicze interesuje mnie to wiem ze moze troche za szybko no ale samo to przyszlo a poza tym to jaki ten plan na silowbie dla mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
bardzo lekkie FBW tylko i wylacznie pod okiem dobrego trenera, najlepiej fizjoterapeuty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1532
No na trenera mnie nie stac a poza tym w moim miescie zadnych trenerow to nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie..

Następny temat

Jakie suplementy ?

WHEY premium