SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002


Od pewnego już czasu nasiliły mi się bule w dolnej parti kręgosłupa,więć postanowiłem kupić sobie pas asekuracyjny.Jak myślicie czy ten na zdjęciu będzie odpowiedni??

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Zastosuje się do waszych rad i do zaniku bólu wogóle nie schodze na siłownie.Macie wszyscy sogi!!



Zmieniony przez - UNO w dniu 2002-07-01 13:05:25

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
pas wygląda ok ,ale sam w sobie nie musi rozwiązać twoich problemów,
jesli ten ból jest wynikiem treningu pleców to zwróc uwagę ,czy nie popełniasz błedów technicznych. Z grzbietem nie ma żartów ...


Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Ten bul nasilił mi się po treningu bicepsa i od tamtej pory nie ćwicze.Czekam aż ten bul całkowicie ustąpi.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
Po bicepsie , pewnie robiłeś go na stojąco i się wyginałeś ( zła technika ).Odpowiedź jest prosta zacznij go robić w pozycji siędzącej i nie będzie problemu.
Modlitewnik , kolanko , naprzemian w siadzie , młotek jednocześnie też w siadzie to są niektóre ćwiczenia ,które możesz spróbować robić .
POWODZENIA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy bolach polecach taki ktory bardziej by przylegał do ciała ( piankowy ) tego używałem do siadów ale lepiej mi sie ćwiczyło z piankowym



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
To waszym zdaniem niemoge ćwiczyć na stojąco??

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
Bicepsu poniważ cię boli , natomiast co sie tyczy innych ćwiczeń to jeżeli masz zamiar wyleczyc kontuzję zalecałbym unikanie jeżeli to możliwe ćwiczeń na stojąco , przysiadów ,martwego ciągu itp.Jeżeli się do tego nie zastosujesz to może to się skończyc poważniejszą kontuzją i całkowitym przerwaniem treningów na jakiś czas.
POWODZENIA!!!



Zmieniony przez - TOPOR w dniu 2002-07-01 11:45:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokladnie jak TOPOR. Unikaj przeciazenia kregoslupa i zadbaj o wzmocnienie jego dolnych czesci przez wyprosty na lawce rzymskiej. Jezeli nie robisz tego cwiczenia to obowiazkowo dolacz je do swojego treningu.
Uginania z ciezka sztanga na bicepsy jest dobrym jak nie najlepszym cwiczeniem na ta partie. Jednak w kulturystyce duzy ciezar to taki z ktorym POPRAWNIE technicznie wykonasz zalozona ilosc powtorzen i nie wiecej.
Aby w przyszlosci zobaczyc jaki jest to ciezar oprzyj sie plecami o sciane by uniknac bujania tulowiem i zobacz ile powtorzen zrobisz z ciezarem z ktorym nabawiles sie kontuzji.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Mawashi nie posiadam w swojej siłowni rzymskiej ławeczki.Może jeszcze jakieś inne ćwiczenie.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
jesli chodzi o pasy
to masz pasy do trojboju
i pasy takie jak na zdjeciu
te do trojboju sa poszerzane tylko w czesci przylegajacej do plecow
i nie maja zadnych bajerow typu podszycia materialem
pozostale na wiekszej dlugosci
w sumie nie wiem ktore sa lepsze
ale cena wskazywala by na te do trojboju
sam mam ten do trojboju
i jest super

"Zmartwienie rodzi się z czasu, który upływa, a nie wydaje owocu."

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
UNO - a robiłeś sobie prześwietlenie odcinka krzyżowego? Powodów może być bardzo wiele. Duża część naszego społeczeństwa ma tzw. niepełny zrost pojedynczych kręgów w tym odcinku. Jeżeli jest to np. problem związany bezpośrednio z kręgami - każde ćwiczenie obciążające kręgosłup jest w tej sytuacji ( ból) niewskazane. Dlatego radziłbym Ci zrobić rtg. To może wyjaśnić pochodzenie doleglowości. Pozdrawiam.

BOOGIE WOOGIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening grzbietu i nog

Następny temat

trening na mase<-- czy dobry ??!?

WHEY premium