SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas kulturystyczny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy jakich cwiczeniach trzeba go zakladac mozcno zaciskac itp itd.bede wdziecnzy za wsyztskie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ogólnie nie używam i wydaje mi sie ze nie ma ćwiczeń w których byłby on konieczny.Jak juz zakładam to tylko wtedy gdy próbuje pobić jakiś rekord lub ćwicze w pobliżu swojego maxa.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Ja zakladam go przy cwiczeniach, w ktorych nie czuje sie pewnie i pas daje mi taki komfort psy*hiczny ;)
A zakladaj go napewno przy martwych, przysiadach, wioslowaniu sztanga.

"...nas nie dogoniat... ;)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym polecał zakładanie pasa do robienia przysiadów ze sztangą, wiosłowania sztangą, nie wiem może jeszcze do cwiczeń w których musisz usztywnić dolna partię pleców.

Kiedyś byłem ładny ale po treningach stałem się potworem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
uzywam przy duzych ciezarach gdy robie wioslowanie sztanga, gdy robie przysiady ze sztanga, i gdy robie barki tzn na stojaca kiedy wyciskam sztange

Pozdrawiam

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaborek- zakładasz go w wyciskaniu lezac?
I jeszcze nie dopowiedzieliscie mi czy mocno go dociskac czy moze innaczrj.
A za odpowiedzi macie po sogu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i powiedcie komu przyznało soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Mi jakis gosc z silki powiedzial, zeba mocno (heh zwsze wydawalo mi sie to oczywiste a teraz nie jestem pewnien)

"...nas nie dogoniat... ;)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Przy pasie chodzi głównie o to, żeby przytrzymać dolną część kręgosłupa i flaki w jamie brzusznej...wspomaga to te mięśnie (tj. dolne pleców i brzucha) i utrzymuje stabilną sylwetkę. Dociskać radzę mocno, ale odpinać przy przerwach i uważać, by ściskać się w pasie, a nie np. w żebrach - są kolesie, którym jak się pas przesunie, to ćwiczą dalej. Nie stosowanie pasa prowadzić może nawet do przepukliny, ale to raczej ekstremalne przypadki. Ćwiczenia to tak jak już pisali inni - martwy ciąg, przysiady ze sztangą, wiosłowanie sztangą, przy wyciskaniu większych ciężarów na barki ale raczej w siedzeniu (zaborek, 70 kg na barki też wyciskasz na stojąco :)?). Nie wydaje mi się, żeby pas był potrzebny przy ćwiczeniu klatki.

"Born to the glare around the senses..."

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1600
Cześć!! Ja osobiście zakładam pas kiedy dochodze do większyh ciężarów. Zaciskam dosyć mocno ale nie za mocno(pamiętaj że trzeba go też odpiąć).Podobno ma pomagać w kontuzjach pleców, oraz w urazach typu -przepuklina. Osobiście polecam. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie w tez po sogu nei ebde wyruzniał. I jeszcze tzn trzeba go mocowac na brzuchu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłowanie "na rękę"

Następny temat

Miesnie maleja ??

WHEY premium